Kaktus
HELOU,NOVE SONGY ZO SPLIT CD V PLAYERI... VYPOCUJ A OHODNOT... &PEKNE SVIATKY.
TVOJ KAKTUS. ,))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
HELOU,NOVE SONGY ZO SPLIT CD V PLAYERI... VYPOCUJ A OHODNOT... &PEKNE SVIATKY.
TVOJ KAKTUS. ,))
Zdravime ta, vypocuj si prosim nove piesne kapely THE HAT zo Senice, dufam ze sa budu pacit. Komentujte :))
OLA!! NEW SONGY Z ALBUMU MARIA V PLAYERI !!! VYPOCUJ A KOMENTUJ ;-)
KAKTUS
Ahoj, rádi bysme Tě pozvali na poslech naší muziky. Kdyby tě náhodou zaujala, tak nastraž uši, protože 23.května zavítáme do Trenčína :-)
Papa Noel
......,.,.,;.,;;;;
FANBUS
Ahoj VELKEJ, pozývame ťa na náš koncert 18.4. do Komjatíc kde nahrávame LIVE KONCERT (koncert z malim orchestrikom a rozne efekty) a dopravu z Trenčína NMnV a Trnavy zabezpečujeme my - organizujeme FANBUS.
Viacej info na nasom profile.
S pozdravom kapela THE PARANOID
ahoj mari prid nas podporit na trenchtown battle buduci piatok 6.2.09 do piana clubu v TN start o 19:00 dakujeme merry age
:D Ty kkt,tie fotky su fajnove...niekedy ti ich mozno poslem :-P