Liwid
Čau, díky za komenty a tak za všechno. Volyně byla hodně dobra, lidí fajn a kontakt s tebou. Nějak nám potvrď toho 25.12. od kolika hodin a tak, kdyžtak tady máš email liwid-kv@seznam.cz, tam pošli nějaké info, i třeba kdo další tam bude hrát, ať to dáme na web.dík měj se a domluv nám tam na jaro v rámci turné koncert, jestli můžeš + nějakou místní kapelu jako předkapelu. Stačí mi email do klubu a já tam pošlu naší nabídku.
























