Negative Face
Vítej u nás, díky mooooc za přidání i za milé foto, které tu tak na mě kouká. Matěj (Agos)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Vítej u nás, díky mooooc za přidání i za milé foto, které tu tak na mě kouká. Matěj (Agos)
Zdár kočko zo slovenska :)
Jestli máš chvíli času, nálady, odvahu a tak, tak mrkni na náš profil, třeba se zalíbí. Díky :)
Díky za add a za chválu. At ti to v kapelách hraje. Az pojedeme na Slovensko, můžeme domluvit společný koncerty. Metal rules! Josef
čaf jek to ide?
No. Prodiskutujem s kapelou a může se stát, že se domluvíme a že by jsi mohla přijet s kapelama oběma. 8)
Můžem v létě udělat nějaké CZ - SK mini tour. ;) Třeba 2 koncerty u vás a dva u nás. :) Vždy se dá domluvit. :)
kej to viem zahrať tak nepotrebujem žiadné výhovorky:D
šak máš 18..spravíš vodíčák..príješ a bude aj petruči:D
jj. není zač. super muzika. :) Přesně dle mého gusta. 8) A kor když tam hraje taková krásná baskytaristka. To už není o čem přemýšlet. Palec nahoru. :)
No a pokud třeba děláte nějaké koncerty na výměnu, tak se můžem domluvit a něco podniknout. :) V létě budeme dělat nějakou akci u nás. Pokud by jste dělali něco tam u vás, stačí se ozvat a nějak to skloubíme. ;)
Jasne ze aj mi dakujemeeeeeeee:) no ved je sympatak a sikovny po otcovi:)
díky za přidání a podporu. Vážíme si toho. Někdy se třeba potkáme na koncertě, nebo u láhve sklepmastra.
May the dark force be with you.