Negative Face
Ahoj milá Uncontrolled, chcetš-li nás podpořit a netrpíš-li zrovna sběratelskou vášní (přesto ten digipack za to stojí), tak si můžeš naše nové album stáhnout i na i-legalne.cz Negative Face
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj milá Uncontrolled, chcetš-li nás podpořit a netrpíš-li zrovna sběratelskou vášní (přesto ten digipack za to stojí), tak si můžeš naše nové album stáhnout i na i-legalne.cz Negative Face
Ahoj,sorry za tento spam,ale vidím že rada podporuješ začínajúce kapely... skús pozrieť náš profil,možno osloví :)
no čil ja som tuna dlho nebol :D...ale šak...icq zjavne radšej ;)) zatííím...a tam ! :)
Hello slečno! Díky za fanouškování. Budeme rádi, když Tě někdy potkáme na našem koncertě. Tak si nás hlídej! Ať se daří!!!
MEMORIA
Aloha Nekontrolovatelná:-)
Naše píseň OLD MATCHES postoupila do KVRM 2009! Doufáme, že by Tě to mohlo bavit, tak to zkoukni a poď s náma společně do novejch mejdanů!!:-)
hlasovat můžeš na:
http://www.kvrm.cz/content.php?page=30
Děkujem moc
ahoj,holka já zatím nic a ted nemám nějak náladu na muziku mám problémy s Monikou tak bych byl rád kdyby se vyřešili a bylo to zas ok....a co ty a kluci?
Ahooj,pěkný...zkus crom-cz..na..youtube
dobry den,krasna pani:)...je tu to nove avizovane 9-way split,takze veselo tahaj a hodnot,dakujem:)
Ahoj ;-) Venku je naše demo, pokud jsi sběratelem cd, mrkni na info v profilu. Měj se...AmöbiA
čauko mucák :P :D...som aj zabudóu že mám vlastný profil tuna :-o :D:D...ako sa darííí čo nové a tak? ;))