Provaz
Ahojda díky moc za přidání:-) Tak někdy společně na podiu:-) A ještě jednou díky IxTx a provaz
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahojda díky moc za přidání:-) Tak někdy společně na podiu:-) A ještě jednou díky IxTx a provaz
ahoj .. cekni nas profi.. snad sa ti budeme pacitl.. dik:) krivo RG
Čau kočko,,,dík moc za přízen'....Jirka-Máza-bubeník Split Bearing
Čau Uncontrolled,
od teď je naše celá deska k poslechu na BZ, tak jestli máš chuť, můžeš si ji dát pěkně po lžičkách..
join:) AS
čau čau el diky za los pridanie cocotos
čau čau el diky za los pridanie cocotos
Čus Upli sme nový song tak až budeš mať čas a chuť zastav sa na profile a vypočuj si :) Hodne zdaru! PD
Ahoj :)
Ďakujem za pozvanie na koncert, no neskoro som si všimla pozvnáku od teba, takže snáď nabudúce. ;)
Ahoj Sáro!! Zvu tě k sobě na profil. kde zrovna přibyl klípek. Snad se ti bude líbit. Měj se nádherně a dej o sobě někdy vědět. ;-)
hehe,, mozno pridem .. a ty ? :D