Robert Rajs - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Robert Rajs emo-electronica / Kyje

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Zubobol

Má milovaná žena má dnes svátek, květiny bez kořenů neocení, tak co já bych jí… Hmmm… Už to mám!! Daruji jí tak dva tři fanoušky k další dosud nezveřejněné písni, jež znám jen já a ona. Tato je mnohem novější, než Klaunova revoluce. Vznikla v červnu LP 2014 a k okolnostem v době tvorby této skladby bych napsal snad jen tolik, že pro mne představovala úlevu v době, kdy jsem podstoupil operaci vyrvání dvou osmiček na spodní čelisti. Průběh měla neveselý. Vzal jsem si na to nakonec pár dní dovolené ku zotavení, ještě asi půl roku po operaci jsem necítil zhruba polovinu jazyka a modřina se táhla a rozlévala až na hrudníku. Darmo psát. Proto jsem píseň nazval Zubobol. Je celá vytvořená jen na klávesách (tak, jako starší Milovaná píseň), měla by patřit do cyklu písní Dětem a nezná žádné takové věci, jako například programování bicích, rovnání čehokoliv nebo nějaký sofistikovanější mastering. Vznikla velmi rychle (asi za dva dny) a přestože jí mám opravdu rád, nikdy jsem jí nezveřejnil, neboť přecijen nebyla brána tak úplně vážně. Dokonce obsahuje v jednom místě jeden z nejhorších hudebních kameňáků, co jsem kdy slyšel. Pro tento slavný den a víkend jsem také ochoten změnit si profilové foto za slavnostní - tématické. V pondělí tuto píseň přesunu na konec playlistu BZ a vrátím vše do původního stavu, bych touto razantní změnou nepůsobil šok dalším návštěvníkům mých kybernetických profilů. Děkuji za poslech i za případné reakce či sdílení a přeji vám krásný víkend!:-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Alfréd


Bez profilu

Ahoj, ta hudba je parádní! Jak Voda, super atmoška, opravdu povedená skladba. A jak to tak poslouchám, tak i ty starší věci jsou super. :-) Btw, v jakém software děláš ty samply?

A.

JanaG


Bez profilu

Robe, dlouho jsem o Tobě neslyšela, ale musím říct, že nám krásně zraješ :-) Díky za ochutnávku, která se hodně líbí. A ano, "Jak voda" mě momentálně naprosto dostala!!

Zobrazit všechny názory »