Bajzajkal
vraj ujoo,naaa Sarka?? grrrr:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
vraj ujoo,naaa Sarka?? grrrr:)
Díky, díky, díky! Materiál se podaří a my jistě přijedeme...:-)))
no zatial to nieje iste ale malo by to byt vo VALAŠSKOM MEZIŘICI ale ako som napisal nieje to iste ma si nas tam pozvat jedna kapela
Ahoj slečno, mrkni na náš profil, třeba tě to zaujme. Měj se. Psycho Radio
Jinak sorry za SPAM.
no jasne gothicu nemoze byt vela... ked budeme mat nejaky nahrate skladby, tak ich urcite hodime na bandzone.. potom si budes moct vypocut nieco z nasej tvorby...
jak sa máme? ..Z ktorej časti TT si?
nahravat ne ale v maji mame mat koncert. Mame zatial osem piesniček a ten u ktoreho mame nahravat chce min. 12 pisni
Mam na mysli fotku v triku TRANSLUNARIA :)
Nové songy z pripravovaného CD seven sins už aj na band zone tak čekuj .čau doomas
Tak sa nam podarilo zohnat druheho gytaristu tak by mal byt zvuk už lepši než predtim. tedy doufam. A ako sa maš?