Kissing The Gravestone
ahoj, zkus nas ;) jestli mas rada metalcore, budem se urcite libit :))
a nekdy na konciku ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj, zkus nas ;) jestli mas rada metalcore, budem se urcite libit :))
a nekdy na konciku ;)
to je jasne ze budeme :) Mozno aj nieco v trnave :) Cochvila ideme do studia nahravat tak cekuj nas profil budu tam pridane songy v dobrej kvalite :) zatial sa maj pekne
Zdravíme krásnou slečnu a taky dekujeme za podporu ...
Děkuji ti Sáro :)
Ahoj, taky se těšíme. Takže 16.11. se uvidíme. Zatim se měj fajn
Ahoooj diki moc za add!!!moc si to cenime!!dufam ze sa raz uvidime na nejakej tej showke :) DareFaith
Ahojky bassajdo:-)Díky za adding!Ať tě nástroj hezky poslouchá.
Kolpíci:-)
dakujeme za pochvalu a pridanie saruskaaaa:P
Děkujem za názor!!!
Saaara ma cervene vlsyyyyyy:)