The Pant
Pozvánka THE PANT: Užij si nový videoklip ke skladbě Burning in hell z posledního alba Louder !
www.bandzone.cz/thepant
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Pozvánka THE PANT: Užij si nový videoklip ke skladbě Burning in hell z posledního alba Louder !
www.bandzone.cz/thepant
ahoj, jo v klidu, mam ho, akorat mi dej vedet prosim predem, abych pro nej stihla zajit do zkusebny...cislo je 608229024, zuzka
NGAGSPA zdraví a děkuje za přízeň !!!
Zdar, máme nové EP k poslechu na našem profilu, budem rádi za návštěvu a za jakýkoliv názor.
Nazdar, sme nová košická melodic death metalová kapela. Ak si nájdeš trochu času, vypočuj si prosím naše nové skladby, možno sa ti budú páčiť. Radi od teba uvítame ľubovoľnú kritiku. Ďakujeme za tvoj čas a prepáč nám za spam.
DISCONSOLATE
Ahoj, sme kapela ABOWE zo Ziliny a radi by sme ta upozornili na nase cerstvo pokrstene CD Plastic CIty ktore si mozes vypocut a stiahnut v nasom profile ( a tiez aj na FB ). Radi by sme ta tiez poprosili ( v pripade tvojej ochoty ) o aky kolvek tip na pripravovane koncerty v tvojom okoli, kde by sme sa mohli zucastnit. Za akukolvek ochotu pomoct by sme boli velmi vdacni :) S pozdravom kapela ABOWE ( Pridavam si ta k priatelom :) )
Zdravíme naše fanoušky. :-)
Děkujeme moc za podporu a oznamujeme, že na profilu bude již tuto středu ke stažení
FUNGL NOVÁ PÍSEŇ!!
Tak zatím ahooj a mějte se fajn.
SYNCHRONY
ok, je to mapex, takze jak se domluvime ? :)
:D:D tak to je vtipne....mozna je to mapex, uz sem z toho zmatena, podivam se a napisu :)
ahoj, pokud je to stojan z bazantk v nydku, tak ho mam, ale predtim mi rikali ze je to stojan od dukly nebo tak....myslim ze ja basix ?...tak se musime domluvit na predani.....zuzka