The narcis
ahoj tofa ak mas cas a chut vypocuj nasu hudbu The narcis dakujeme
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj tofa ak mas cas a chut vypocuj nasu hudbu The narcis dakujeme
Zdar Peturo, kukni na nase nove songy. Indigo
Winter masters of Rock: no, stálo to za to...stání! Pretty mainds byli nejlepší!
čus Peťuro!
nejedeš čirou náhodou v sobotu na masters of rock do Zléna? nebo někdo známý? z Koválovic-Kojetína? já jo, ale nemám bodyguardy!! pls sms to Wendy 728061028.Thanks.
Loď ahoj!
Tímto Tě zveme na křest nové desky Radiola, který proběhne 17.11.2010 v pražském klubu Futurum za podpory Jolly Joker & P.B.U. a Crosscheck. Těšíme se Tvou účast !
zveme k poslechu nového ep 3X! zdraví zima ..
Ahoj toffo,
máme nový singl a jelikož jsi náš fanoušek, rádi tě zveme k jeho poslechu!
Díky za podporu!
Bikkiny
Zdarec prosímtě v jaké kapele hraje tedkom dežo ?pry u vás už nehraje jsem slyšel ?čau
Vzkaz pro fanouška Brevi Manu (†) - zbylé torzo se probudilo opět k životu a zplodilo Candy Meatworks.
http://bandzone.cz/candymeatworks
Ahoj nas fanousku :)
radi bychom Te informovali o chystanem novem albu, ktere si muzes predplatit .. vice se dozvis na nasem profilu..