Wotienke
Ahoj, je to venku... EP WOTIENKE "Please Read This For Me" je dostupné volně ke stažení:
http://wotienke.bandcamp.com/album…
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, je to venku... EP WOTIENKE "Please Read This For Me" je dostupné volně ke stažení:
http://wotienke.bandcamp.com/album…
Nová placka na světě, poslechni a komentuj :) EFFECT
Ahoj, stav se na náš pražský koncert:
http://www.palacakropolis.cz/program/20…
Nazdar tiny butterfly, 16.9. hrajeme v Akropoli. Budeme rádi, uvidíme-li se tam ;-)
Ahoy tiNy,
Az budes mit cas tak mrkni na nas profil.
Mej se hezky,
dEmo :]
Ahoj, srdečně tě zveme na koncert do klubu Popocafepetl 5.2.08!
Ahoj, dovoluju si te pozvat na koncert, který odehrajeme v Praze v A studiu Rubin 15.9.07.
Dan
Za Wotienke&band díky za podporu a těšíme se na viděnou na koncertě ;-)
Poslechl jsem si písničky od kapel, které máš v "oblíbených." Ulehčila jsi mě dost práce s vyhledáváním toho pěkného co na tomto webu je.
Fanoušek prý nemá žádný příspěvek ve fóru...bylo napsáno nahoře. Tak tímto příspěvkem tento nápis zmizel, doufám. Ahoj!