Blue Blood
čekni nový track :-)))jinak dík za názor...cením si toho....
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čekni nový track :-)))jinak dík za názor...cením si toho....
Add to friends :-)! Ale šuplik máš teda narvanej po okraj :-)!
Ahoj,
chtěli by jsme tě pozvat na náš koncert v Horních Dubňanech v sobotu 19.12., kde vystoupíme společně s:
PIGSTY
SPASM
NIHIL
EXPERIMENT HOMO SAPIENS
FREE TIBET
COMMOTIO CEREBRI
------------
19.12.2009, 18:00
KD, Horní Dubňany
Budem rádi, když se zastavíš a podpoříš nás!
SF crew
Díky za přidání a za slova chvály.Taky se těšíme
mějte se...
Kluci z Barikád
Zdar nabídka je to lákava ale nestíhal bych to časově mam moc prace ale kdy bych nebyl v EOS tak bych šel jste dobra grupa.
Zdar amígo z dovolením davam do přatel zatim čuc.
Zupa, jinak na drummerovi makám ať můžem jet...! Zaťal!
Romane já ho nemám a zeptám se kluků. čus
tak to jo :-)
to víš sem vás dlouho neviděl
ale co ti budu povídat vyhulená palice sem a paměť mi neslouží asi tak jak by měla :-)