GIANNI
ha...koho tu ještě najdu :-D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ha...koho tu ještě najdu :-D
A Ssevere! Díky za add. Snad ani ne za měsíc se uvidíme;) Měj se dobře
Kilo&Nasty?
Ahoooj Ssaaarkooo:) Děkujem za přídání k oblíbeným Bandám a těšíme se na Tě na ňákym našem koncíku;)
Díky za Add k oblíbeným bandám!SNAIL.H.
Nazdárek, omlouváme se za dotěrnost, ale rádi bysme tě pozvali na poslech naší muziky. Třeba tě to zaujme…
_Papa Noel_
Ahoj Šárko. Berounská banda BLaCK HiLL tě zve k návštěvě svého profilu. Měj se krásně.
http://bandzone.cz/fan/blackhill
Ahoj ssarko ! vítej u nás v AREA teamu ! Moc děkujeme za přidání a tak podpoření kapeli ! Měj se
Ahoj Ssarko, našli jsme tě přes naši fanynku Safro a chtěli bychom tě pozvat k poslechu naší desky, kterou jsme celou poskytli na našem profilu. Za přidání do oblíbených budeme vděčni... přejeme příjemný poslech a díky moc... Petr
ssarko ty ovečko zatoulaná,řev divejch ovcí tě vítá do stáda.náruč jest otevřena.thanx for the add.
Ahoj, díky za add Šári:)