Rusty
Prosimte musis mit chvilku strpení, nejak to musim domluvit s lidma, co hrajem! A navíc zařídit zkoušku v hudebce bude asi taky složitý :((((
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Prosimte musis mit chvilku strpení, nejak to musim domluvit s lidma, co hrajem! A navíc zařídit zkoušku v hudebce bude asi taky složitý :((((
Kwofoy Kwuae!!!
Právě jsme pokřtili nové cd. Checkni náš profil a ochutnej melodický SkaPunkCore s přijatelnými prvky Popu a DiscoRock z Burkiny Faso. Měj se krásně a promiň za spam:-)! L29!
Ahoj Sovi, Co takhle fandit Meditime. Neváhej přidat
komentář. Díky
P.
Hmmmm...."-)
Zdravim Sovi a oznamuju že: Kapela Inpeace povstává ze svého popela stejně jako bájný pták Fénix, ztělesnění boha slunce. http://bandzone.cz/inpeaceus
Ahoj sovi 20-21,6 se koná 1.ročník OPEN air KOVÁŘOV jestli budeš mít chvilku zajdi na náš profil kde je bližší info odkazy na soutěž o volňásky, do galerie atd. třeba ti sednou kapely a dorazíš ...jinak poslechni naší hudbu a třeba zaujme:Ď:
Jsi opravdu zodpovědná dívka :-P už jsem tvůj přítel ;-) ... 8-)
no to koukám, že si to taky konečně dočetla :-D .. ne, klíďo mi to přines na fest, snad budu ready až mi to budeš předávat :-D ... nerad bych to ztratil 8-)
Děékujem za přidání :) a tak .)
Noo s tím bourákem to je zatím prdel no, ale až ho koupím, tak tě svezu, možná tě nechám i vystřelit! :))))))))))