Šonaj (tFoG)
JA nic netrham, snad si zavazuju boty ne :)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
JA nic netrham, snad si zavazuju boty ne :)
:D klidně ti ňáké půjčím......:D
čusec, příště abys netrhal partu, si musíš vzít taky mašličky :D:D:D
Bencl zdraví Opavu =)....tak co? povánoční úklid už máš z krku nebo ještě doma stříháš stomeček??? =D
Já myslím, že bude mít. Však si zas v něčem zahraješ. A budeš nejslavnější čověk na světě ;)
no vidis byt tebou tak si stezuju:)
hej tak ta Matrix fotka nema chybu:D:D
Zlato, dáš mi autogram.. Bo jak jsi Neo, tak ho chcu tím tuplem :-D A promiń, že jsem tě v tom filnu nepoznala, ale všichni furt říkali, že to je Keanu Reeves.. Vy ste si tak podobní :-D
diky moc za pridani do oblibenejch :) tvuj Brajgl
Peťo, měl by sis tu dát aj nějakou fotku s Terčou ne? Se s ní musíš všude chlubit jedině ;)