Vehykl
Zdarec Šonaju :) kdybys chtěl tak si na profilu můžeš stáhnout naše CD :)
Měj se fain!
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec Šonaju :) kdybys chtěl tak si na profilu můžeš stáhnout naše CD :)
Měj se fain!
heeeeeeeej neopičte se vy opice :D
no v tu dobu už dávno spím :-D tudíž sem tu nebyla...ale dík za přídaní do přatel taky dávám ;-)
Nazdarek ....heeej upe nejvic mě to štve ale v patek nemužu přijit na vaš koncert...schovaš mi to trsatko na někdy jindy jou? :D Nejsou prachy a už mam něco jineho, budu mimo opu a hlavně musim šetřit...viš jak krize je svina :D:D tak se měj a at se vám to povede....pačko
Čus Šonaj, jdeš večer na závody autíček?:D dik za přidání, Willie je zajisté vzkazem potěšen:D a pozdrav kluky a holky z bulletů!
Chlapci v pátek jdeme chlasta do andyho a pokud bude plno, zavoláme vykoupanému psovi, že tam jede městská a hned si bude kde sednout! :-DD
Hej, khamo hustě už se těším až to zítra zničíme
Ahoj Šonaji! Tak si čtu Tvůj profil tady a názor na emocionální hardcore a musím souhlasit. Nechápu proč média neustále rvou do hlavy lidem kraviny o spojení ema a nové vlny pop punku (dnes už téměř dance punku :-) Pro mě to bylo spojení vždy s hc a najednou čumím, že jsem asi něco zaspal. :-))) Ať se daří!
jak nebuďte emo :D emo je super ... umění vyjádřit svoje emoce naplno je super, dyť jsme to řešlil :D .... a na pozery se vyser :D
P.S.: Sebepoškozování :D to k emu patří! denně se řežu do palce na noze :D
zdarec....tož přidavam si tě :-D jinak musim řict klobouk dolu ta akce neměla chybu.....zustali sme tam tak do 5 :D:D:D