Martin(sexy sága pokračuje!) - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Martin(sexy sága pokračuje!) Muž, 35 let / Plzeň/Holoubkov

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Martin(sexy sága pokračuje!) si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

Poznáš vyhaslou hvězdu vyhaslé reality show?

Tohle video jsem si před takovejma dvouma třema rokama pouštěl docela často. Zvláštní je, že dneska se mi líbí eště víc než tehdá. Což je poměrně překvapivé, protože další videa, potažmo oblíbené kapely z té doby už mě dneska zdaleka tak nerajcujou. Dobře to dokumentuje zpoždění s jakým se k nám dostávají západní trendy. Funguje to asi tak, že co už je v USA dávno passé, objeví nějaká česká (většinou spíš teda moravská) kapela a začne to prezentovat jako obrovský hudební převrat a novátorství. Což pak působí ale o to křečovitěji, když se na nějakém místě(třeba hudebním serveru) sejde takových objevitelů víc.

Ještě že máme ten globální internet s myspacem a youtubem, díky čemuž se to zmíněné zpoždění stále zkracuje a vzniká tak spousta mladých kapel s podstatně svěžejším přístupem,třeba sunhasgone a kamarádi tndte budiž dvěma příkady za všechny.

Úvodní kec máme za sebou, teď se pěkně protáhněte, vemte si na sebe kraťasy a čelenku, otevřete to hovno, ze strany na stranu, ze předu dozadu, chci vidět tu největší kruhovou jámu v mym zkurvenym životě!!! Let's fucking do this shit!

 

Youtube Video nJD4FBUzHGUYoutube Video nJD4FBUzHGU

Komu se to líbilo a chtěl by si to pustit ještě jednou, doporučuji tenhle koncertní klípek. Dávaj to klucí i na živo.

Youtube Video DmL9twlfg0MYoutube Video DmL9twlfg0M

No původně jsem chěl pouze umístit to video a nakonec se z toho stal takovýhle oduševnělý pamflet. Děkuji Honzíkovi, že mi tuhle pecku připomněl a tipy na správnou odpověď otázky z nadpisu pište do názorů!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory