Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Never Left Behind metal-nu-metal / Štětí

„FAJTFEST 2016 report v novince“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Die Another Day- Swallow Every Drop (2012) 4 217 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Mad-Uno Core-N-Uto- Swallow Every Drop (2012) 2 964 ×
  • Pain Or Slam- Swallow Every Drop (2012) 3 406 ×
  • Mangifera- Swallow Every Drop (2012) 1 392 ×
  • Illusions- Swallow Every Drop (2012) 857 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Hellcome- Swallow Every Drop (2012) 434 ×

Novinky

Mňága a Boršč aneb Fajtfest 2016

Rok se sešel s rokem a je tu další report z našeho milovaného Fajtfestu.

Naplánovaný jsme to měli všechno pěkně do puntíku, ale jaksi realita byla úplně jiná.

Odjezd během pátečního oběda, dojezd s velkou rezervou, cestou jídlo, na místě před hraním relax a čas na řádnou přípravu... hovno! Cesta nám zabrala snad 3,5 hodiny, D1 totálně zasekaná, všude samý zátarasy, zácpy, omezení, stavby, úpravy, venku tak 38 C, v autě sauna, takže jsme dojeli do VM jen tak tak. Jen co jsme minuli ceduli Velké Meziříčí dorazila smršť. Si tak říkám, že to už musí bejt zákon schválnosti. Na kopec jsme dorazili s brutálním lijákem a bouřkou, takže stylově jak Číča v beranici.

Naštěstí, než jsme postavili aparaturu, vše ustalo, začlo šajnit a náš set tak nic už neohrožovalo.

Za zvuku intra “kluci kočičí“ jsme se do toho vrhli rovnou po hlavě, žádný otálení, sekec od prvního kila. Bylo to krásný, u pódia se sešel solidní dav, včetně několika ostřílených pařmenů, kteří toho neměli po čtvrteční smrtopárty dost. Když člověk nemusí řešit jestli vůbec dohraje, jestli ho nezabije sfouknutá bedna nebo elektrika, to se to pak hraje úplně samo. Navíc borci od zvuku nebyly žádný béčka a moc pěkně nám to nakroutili. Technický trable se nám tentokrát vyhnuly obloukem, což jen posílilo náš drive a energii. Rubys drtí Mangiferu a z dunění jeho basy se mi rolujou ponožky. Starý songy chytly díky Luci úplně jinej šmrnc a Nevermáma si to dává jak kdyby s náma hrála už léta. Byl to teprve její druhej koncert s náma. Všichni do jednoho se bavíme a užíváme. Jsme za půlkou a lidí stále přibývá. Krásnej pocit. Než se člověk rozkoukal, byl čas na poslední song. Vytahujeme z rukávu novinku a užíváme si poslední minuty naší slávy na pódiu. Kéž by byl každej koncert jako tento. Odezva od vás byla fantastická, za což vám nehorázně děkujeme, je vidět, že vás nová image kapely baví a nám to dělá ohromnou radost.

   

Po dohrání klasika, sbalit bordel, pořádně se vydejchat, poplácat se po zádech, Lucku po zadku a hurá na drink užívat si bezstarostně atmosféru festivalu a další kapely. Než se člověk rozkoukal už to z pódia valí Kurzík a Nostrrromo. Moc pěkný, zvuk jak víno, hodně technicky zmáknutý. S Čičinem odpočítáváme čas do Atari Terror. Poplácám se s Broňou a je mi sděleno, že jdu na scénu s Atárkama vypouštět vanu na Ghosta. Překvapení večera je tu! Krásnej zážitek stát s touhle bandou na pódiu.

No a to se pak muselo řádně oslavit, takže celý večerní program se nesl v duchu after party s Atari Terror ve stanu s pivem a panem Jackem. Z pódia slyšim dunit Cocotty, North Stary a Head2down. Párty je u konce jde se chrnět. Cestou do stanu se s Bogisem ještě stavíme na pokec u “Mr. Dynaboom aka Mrdin“ na pivo a párek a ejhle ono už je ráno.

Sobota byla pro nás ve znamení odpočinku a sbírání sil na večer. Odjezd na místní koupaliště, kde maj moc dobrý bistro, několik z nás tam strávilo víc času než u vody. Vzniká zajímavej foto report, který se nedá publikovat, abychom nepoškodili dané jedince. Viď Číčo. Přichází Mňága a Boršč, Jack Rozprašovač a podobný nový mutace jmen a hlášek.

Youtube Video Zh8zGPIgiO0Youtube Video Zh8zGPIgiO0

Večeře v místní restauračce a pak hurá zpět na kopec podpořit naše kámoše Unaffected Evolution. Jejich koncerty jsou fakt slast pro uši, zas předvedli strhující výkon. Po UE na to jdou Mr. Dynaboom. Kluci mě nehorázně baví jak hudebně tak hlavně lidsky. Je to banda šílenců jako my, takže si dost rozumíme a máme podobnej styl humoru, jo a máme rádi párky v rohlíku. Nechápu kde berou sílu po probdělí noci, ale nasekali to tam jak smyslů zbavení. Skvělej koncert.

Miyagi aka Mňága velí jasně, jdeme na rozhlednu. Sice v lepším fyzickým stavu než loni, ale i tak to zas byl vyčerpávající výšlap a zážitek. Co schod to hláška, takže zpět na povrch se člověk vrátil s křečí a hubou od ucha k uchu.

Smráká se a nás čekaj TTIOT, milovaní Jinjer s božskou Taty, headliner Caliban, Shatter, dřevěnej bar s panákama a spoustu starejch, novejch, známejch i neznámejch kámošů a kolegů z kapel. Párty se opět rozjíždí a NLB se cestou od Red bull stánku vrhají dělat bordel na Jinjer. Je konec, Fajtfest končí. Je pozdní noc a my směřujeme ke stanům...

Letos to bylo zas lepší, větší, technicky lépe zajištěné, nikde žádné fronty, prostě paráda a hodně velká pohoda.

Moc děkujeme Bobovi. Korimu a celé FF crew za pozvání a možnost si zde zahrát, kámošům a fans z VelMezu a přilehlého okolí, rádi jsme vás opět viděli. Díky všem lidem, kteří se na nás přišli podívat, zakřepčit, hodit mařenou a kteří s náma pařili až do brzkých ranních hodin. Tenhle fest je top.

Fajtfeste přejeme ti do dalšího ročníku jen to nejlepší a nadále tě budeme podporovat.

P.S. Jak poznamenal Číčes, na kopci se z nás stávaj solidní Hentai Corporation.

ZAK


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »