Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Never Left Behind metal-nu-metal / Štětí

„27.8.2016 - Na Vidli - Ješovice“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Die Another Day- Swallow Every Drop (2012) 4 264 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Mad-Uno Core-N-Uto- Swallow Every Drop (2012) 2 995 ×
  • Pain Or Slam- Swallow Every Drop (2012) 3 427 ×
  • Mangifera- Swallow Every Drop (2012) 1 407 ×
  • Illusions- Swallow Every Drop (2012) 873 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Hellcome- Swallow Every Drop (2012) 445 ×

Novinky

NLB září v září

Upraveno:
Tenhle měsíc si dáváme oraz a nabíráme síly na chystající se koncertění v září. Akcí máme na další měsíc celkem dost tak vám to pěkně sesumírujeme, ať to máme všechno pěkně pohromadě. No a kdeže nás můžete v září potkat?
 
 
Hned první sobotu pro vás pořádáme (resp. hlavně Mr. Rubens) druhej ročník METAL / HC Massacre in harbor - vol.II na již tradičním místě Lodním náměstí v Litoměřicích. Těšit se můžete na Underside, Magma Hotel, Niamh až z Itálie, Cripplíky a spoustu dalších. Oslavíme tam konec letní sezóny a pořádně zajucháme.
Na 17.9. nás pozvali Caffeine do Prahy do klubu Rock Café, kde si zahrajeme ještě s bandou JegR. V RC se hraje vždycky skvěle, takže se hodně těšíme, protože to tam máme hodně rádi a asi si zas připravíme něco speciálního, což u nás není nic vyjímečnýho, u nás se na scénáře nehraje...
Pár dní po RC máme tu čest si zasupportovat 21.9. v klubu Fatal před našimi milovanými Infected Rain z Moldavska. S touhle bandou jsme se potkali už 2x a vždycky to byl skvělej zážitek. Po těch pár prožitejch párty se už docela pěkně známe takže to bude zas veselý setkání. Kdo zná IR, musí přijít. Kdo ne, tak ten musí taky, protože je to pecka, no a o Leně se vám bude zdát ještě minimálně tejden, to vám garantuju.
Na závěr září 24.9. se chystá menší oslava. Štětský Beer Club slaví narozky a oslovil několik lokálních spolků lidové hudby k veřejné sebeprezentaci. Na programu se stále ještě maká a dolaďují se detaily, rozhodně se můžete těšit na nás Wrong Face a Magma Hotel. O akci vás budeme průběžně informovat.
 

Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »