Never Left Behind

metal-nu-metal / Štětí

„VYHRÁLI JSME ČESKÉ HARD ROCK Rising 2014“

Profilove foto

Player

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Die Another Day- Swallow Every Drop (2012) 1 996 × Stáhnout
  • Mad-Uno Core-N-Uto- Swallow Every Drop (2012) 1 820 ×
  • Pain Or Slam- Swallow Every Drop (2012) 2 406 ×
  • Mangifera- Swallow Every Drop (2012) 755 ×
  • Illusions- Swallow Every Drop (2012) 268 ×
  • Hellcome- Swallow Every Drop (2012) 25 ×

Profilové menu

<span class="menu-icon menu-icon-dashboard">Úvod</span>

Novinky

Hard Rock Rising finále report

V dnešní novince se budem podrobně věnovat finálovému večeru HRR, takže nasaďte si brejle, vohulte volume v našem bz přehrávači na max, pohodlně se usaďte a jdeme na to … report z českého finále Hard Rock Rising 2014 je tu.

Byl čtvrtek 10.4.2014 pro většinu lidí normální nudnej den, ovšem pro naší kapelu ten den znamená kariérní zlom a nesmrtelnou událost. Vezmu-li v potaz, že přihlásit se do soutěže kapel, kde 95% tvoří popová a indie uskupení jako ryze metalová kapela bez jakýhokoli melodickýho krákání, tak na naše účinkování v soutěži nebyla zrovna ideální vyhlídka. Přece jenom tvrdý úderný riffy nejsou mainstream a neosloví tolik lidí, ale což, štěstí přeje odvážným.

Čtvrteční finále se ve své podstatě od semifinálového kola moc neodlišovalo co se týkalo časového harmonogramu, krom toho, že tentokrát šlo o hodnotné ceny a nervozita a vzájemná rivalita mezi soupeři šla cítit na míle. Ono celkově byl celej večer hrozně moc nabitej adrenalinem.

   

Jako první to na pódiu a bitvu o pořádně tučný šeky kolem půl 8 rozjeli Sound Pictures z Mladý Boleslavy. Energickej svižnej rock s hodně podmanivým melodickým vokálem. Kapela stála za pozornost, ale vzhledem k tristnímu dostatku času na stěhování a postavení aparatury nebyl bohužel čas shlídnout celý jejich set.

Po SP jsme šli na řadu my, takže rychle nastěhovat komíny beden, postavit bicí a rychle nazvučit. Pozitivum celého tohohle sprintu s přestavbou bylo, že nebyl čas na jakejkoli stres kolem a nervozitu, takže jsme se do toho pěkně zostra pustili. Pro nás už ve svý podstatě byla výhra postup ze semifinále, což skoro nikdo nečekal, takže tentokrát jsme si to namísto soustředěného výkonu přijeli jednoduše užít. Koncert samotnej byl prostě nezapomenutelná záležitost. Hrálo se nám naprosto skvěle jak dlouho ne. Atmosféra byla naprosto fantastická. Obrovskej dík a respekt vám všem, kteří jste nás přišli podpořit, skákali, ječeli, rvaly si vlasy. Díky vaší energický kulise se hrálo naprosto skvěle a užívali jsme si každej okamžik na max. Bohužel jsme všechny kapely měly na produkci vyhrazených jen 20 minut, takže to příšerně rychle uteklo.

Youtube Video toA_inkLNHYYoutube Video toA_inkLNHY

Po nás šli na řadu třetí v pořadí CTM z Práglu, takže rychle vše sbalit a přenechat místo dalšímu soupeři. Sice jsme hráli jen krátkej set, ale do jednoho jsme se cítili jak po uběhnutým maratonu, protože jsme do toho dali opravdu vše co šlo. No a v takovým stavu se prostě stěhuje blbě. Každopádně ruku k dílu přidalo i pár našich přátel, tak to šlo celkem rychle, díkez. CTM jejich set solidně nakopli a hráli fakt přesně a bezchybně, taktéž povzbuzovaní početnou řádkou fans a řadových návštěvníků podniku. Jejich výhodou navíc bylo, že tuto soutěž už v minulosti absolvovali a skončili na parádním druhém místě, takže nervozita byla na místě.

Cca kolem půl 10 následovala menší pauza = prostor pro porotu dohodnout se kdo vyhrál. O vyhlášení psát nebudu, radši se na něj podívejte:

Youtube Video 54ht9c5LTAQYoutube Video 54ht9c5LTAQ

 

Co na celý večer říct závěrem, neskutečný. Sen se stal skutečností. Z posledního postupového místa v základním výběru jsme se probojovali až na samý vrchol mezi českými kapelami. Kdo by to byl řekl, že to 5 morousů “ze Štětí” dotáhne takhle daleko.

Lidi, díky moc vám všem, kteří jste nás v HRR soutěži podpořili ať už hlasováním, sdílením, komentama, tak hlavně podporou na místě. Zároveň děkujeme a gratulujeme oběma finálovým kapelám Sound Pictures a CTM , protože konkurence to byla velká a nás tím vyhecovali k ještě většímu výkonu a navíc jsou to všechno sympaťáci, takže se v budoucnu určitě na nějaký akci potkáme. Samo sebou v neposlední řadě a hrozně moc děkujeme porotě. Máme za sebou životní koncert! Je to neskutečný a nepopsatelný, náš úspěch je hlavně vaše zásluha. DĚKUJEME.  

Co bude následovat dál? Náš další postup v soutěži Hard Rock Rising, tentokrát už v celosvětovém formátu, bude opět na bedrech vás všech našich milých fans. Od 28.4.2014 16:00 až do 7.5.2014 bude probíhat opět hlasování pomocí downloadu songů mezi všemi výherci lokálních HRR kol. Z nominovaných kapel postupuje dál 25 spolků, z kterých pak vítěze vybere odborná porota. Jdeme do boje! Pevně věříme, že nás v tom nenecháte samotné, protože čím dál dojdem tím víc pak pro vás budeme mít a moci vám nabídnout. Vaší pomoc budeme potřebovat jak nikdy.

PEACE


Zobrazit všechny novinky »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »