Never Left Behind metal-nu-metal / Štětí

„29.8. Lampertice“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Die Another Day- Swallow Every Drop (2012) 3 452 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Mad-Uno Core-N-Uto- Swallow Every Drop (2012) 2 564 ×
  • Pain Or Slam- Swallow Every Drop (2012) 3 072 ×
  • Mangifera- Swallow Every Drop (2012) 1 188 ×
  • Illusions- Swallow Every Drop (2012) 657 ×
  • Hellcome- Swallow Every Drop (2012) 301 ×

Novinky

FAJTFEST 2015 report

Upraveno:

Zpátky do reality z naprosto úchvatného víkendu. Bléééé. Inu přechod je to celkem obtížný neboť od čtvrtka do neděle se jelo ve velkým štýlu na plnej plyn. Report z FF2015 je hýr.

Zak s Číčesem okupovali území již od čtvrtečního večera, tudíž řádně zmapovali území a všechno možné co se dalo na místě sníst, sbalit, ubalit a hlavně vypít. Zbytek osazení dorazil kočárem s rezervou před zvukovkou. Vyložilo se, nazvučilo a šlo do plnejch.

S naším setem přišla bouře a to doslova. S dohráním prvního songu se na Fajťák opět snesla bouře podobného ražení jako tomu bylo den předešlý, který louku sfouknul jak když luskne, ovšem v light verzi naštěstí. Vichr, blesky a chcanec. Chlapi z FF crew dělali co mohli, aby náš set nenabourali a my mohli směle pokračovat. Za čož jim nehorázně děkujeme. Též se mohlo stát, že by nás museli přerušit z důvodu bezpečnosti. Pravda, krom hraní jsme museli i periferně sledovat zda se vlivem nárazového větru nebortí aparatura a dávat si majzla na mírně vlhké pódium. Ale nejsme z cukru. Odehráli jsme komplet. Většina účastníků našemu setu přihlížela z přilehlého stanu a z pod střechy dřevěného baru, ovšem našli se i vyjímky, které ani chcanec neodradil a dali si nás komplet. Zmoklé dámy a pánové, respekt vám.

 

Po setu rychle sbalit, přenechat místo Prasatům z obýváku a hurá na občerstvení. Během hodiny se z nárazové průtrže stal uragán a tak se musel pozdržet set Chasing Christy a podium kompletně zabezpečit. Následující scénář nepotřebuje moc komentáře. Pivo, panáky, Chasing Christy, džžžžžžž, foto sešn s Jayem z Hacktivist

Diphteria, žrádlo, Hopes, panáky, panáky, pivo, výlet na rozhlednu, džžžžž, přiletěl Marty McFly se strojem času a hele oni končej Taped a připravujou se HOPE.

Miza zavelel jasně „JDEME“. Kotel, pogo, strkanice, hopsanice, prostě tak našláplou bandu a koncert jsem dlouho neviděl. I Limp Bizkit by se měli chytnout za frňák. Frontman hope si nás tam všechny do jednoho vodil jak na nudli. Po Hope headliner HACKTIVIST. Nehorázná nálož made in UK. Skvělá muzika, energie z pod podia se valila jak tajfun. Navíc dva energický zpěváci, kteří dělaj svojí práci fakt luxusně nemůžou nikoho nechat chladným. Po Smash Hit Combo noční výlet na nedalekou čerpací stanici a McD něco málo pojíst s návratem na již rozjetou FF afterparty o které se už rozepisovat nebudu.

Ráno bylo kruté a náročné což asi chápe každej. Sbalit, uklidit bordel a vyrazit zpátky do šedi domova s vidinou konce naprosto božího víkendu se nechtělo nikomu.

 

Hýr kams d kredits… Moc děkujeme všem, kteří pro nás hlasovali v soutěží a dovolili nám tím zažít to co tu teď čtete, děkujeme Bobovi celé FF crew za vše, starali se o nás jako o vlastní, kámošům z VelMezu a přilehlého okolí, Evženům, kteří jsou prostě klasa a vždy je rádi vidime. Díky všem lidem, kteří se na nás přišli podívat a kteří s náma pařili až do brzkých ranních hodin. Tenhle fest je top, takovou pohodu a rodinnou atmosféru, která byla cejtit ze všech koutů jentak někde jinde nezažijete. A navíc sdílet pódium s takovejma bandama jako Hacktivist, Hope, Smash Hit Combo je paráda. Za rok jedeme znova i kdyby jen jako návštěvníci.

!!!!!!FAJTFEST RULEZ!!!!!!

 

NEXT STOP - AGRESSIVE FEST IX. - Česká Lípa


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Johnny

Zdraví Johnny z Hard Rock Cafe.
Neskutečná show.Konečně kapela,která umí hrát,má šťávu a svůj názor!!!

Zobrazit všechny názory »