Rattlesnake
Ahoj, jsme Oderská kapela hrající hard ´n heavy styl 80. let a zveme tě na náš profil, kde si můžeš poslechnout naše nové skladby. Děkujeme za podporu.
RattleSnake
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, jsme Oderská kapela hrající hard ´n heavy styl 80. let a zveme tě na náš profil, kde si můžeš poslechnout naše nové skladby. Děkujeme za podporu.
RattleSnake
Ahoj, jsme skupina Candlewick a zveme Tě na náš profil k poslechu ukázky z naší tvorby. Věříme, že se Ti bude líbit!
Ahoj, kapela PORTA INFERI vydává své druhé album s názvem "Out of the difference" . Ukázku z alba můžeš slyšet na našem BZ profilu v podobě songu MY TIME HAS COME a celé album si můžeš zakoupit na : http://www.ceske-kapely.cz/produkt… . Budeme rádi za každý koment a názor. PI
cauko shaggy, ako? :) 7.11. prideme pozriet bansku bystricu, konkretne klub 77, dojdi pozret aj ty nas aj s kamosmi :) tesime sa.
blizsie info na https://www.facebook.com/events/5270916…
nas novy album, merch najdes na https://fromourhands.bandcamp.com/
Ahoj.Jakožto fanouška tě zvu k poslechu nového tracku New World Order.
http://bandzone.cz/chokinghazard?fls=0…
Ahoj, jsme mladá pop-punková kapela ze Severní Moravy.
Mrkni na náš profil! Doufáme, že se ti naše hudba bude líbit! :-)
http://bandzone.cz/minutetoescape
https://www.facebook.com/minutetoescape
https://www.youtube.com/user…
Zdravím, príď si vypočuť naše nové EP. Hráme podctivý Martinský punk-rock http://bandzone.cz/punktum
Ahooj, mrkni na náš novej klip na song LETNÍ, kterej jsme zveřejnili před chvilkou!! Za každej koment, lajk a sdílení budeme rádi, díky moc a měj se fajn!! https://www.youtube.com/watch?v… MANIAC (ex Bonebroke) Tomáš
www.facebook.com/maniac.maniac
www.bandzone.cz/maniac
Ahoj.Mrkni na náš profil, a když se ti, i přes špatnou kvalitu nahrávek, zalíbíme, pak se přidej ke skvělý partě našich fanoušků.Udělá nám to radost.Kluci z THE CLIPPERS.
Ahoj.Jakožto fanouška Choking Hazard,tě zvu k poslechu NOVÉHO SONGU
SNAKE IN SUITS. Přeji příjemný ušní bol !!! :-))
http://bandzone.cz/chokinghazard