grindcorizer
ahoj,zkus totalni hudebni besneni: AUDIOSTENCH/SATANIC DEATH ipko z '91 http://www.mediafire.com/?80pe2k4ohu5h… hrat nepotichu
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj,zkus totalni hudebni besneni: AUDIOSTENCH/SATANIC DEATH ipko z '91 http://www.mediafire.com/?80pe2k4ohu5h… hrat nepotichu
Ahoj, :) Samaria :*
chtěla,jsme tě pozvat na Moregore Discotheque 5 do Olomouce 12.2.2011 veškeré info najdeš tu - http://moregore.wbs.cz nebo u mě na profilu .. Tak dojdi zapařit
Nazdar, sme nová košická melodic death metalová kapela. Ak si nájdeš trochu času, vypočuj si prosím naše nové skladby, možno sa ti budú páčiť. Radi od teba uvítame ľubovoľnú kritiku. Ďakujeme za tvoj čas a prepáč nám za spam.
DISCONSOLATE
Ahooj Samario, přidali jsme novou skladbu a video, zveme tě k poslechu.
Měj se super a užij si vánoce :-)
SY
Ahoj mame novy album skus vypocut :) diky
Díky za zájem! Jaxi na nás přišla?
Ahoj Samaria, pokud budeš mít čas, koukni na fotovideo:
http://www.youtube.com/watch?v=1fN8vl1R…
Už se chystá další, který ponese název:
The Cult of the Blood.
Měj se! Deather
Ahoj, Samario,
jako našeho fanouška bychom tě rádi pozvali na koncert, který je pro nás velmi důležitý. A to sice 27.11. v Brně na Melodce. Kromě nás zde vystoupí kopa skvělých kapel v čele s The Switch. Při této příležitosti také pokřtíme naše nové EP. Rozhodně je se na co těšit, jelikož nic nenecháme náhodě a chceme si celou akci s Vámi co nejvíc užít! Striptérky, kupy drog a alkoholu, nevázané orgie s kýmkoliv a kdekoli, narozeninový dort, pistole a růžové tkaničky. Všeho bude nadmíru! Už se na tebe těšíme! P.S. Kdyby se ségra náhodou doma nudila, vem ji s sebou! :D
dík no vidím u tebe new fotku pěkná :D)))
tak tojooooo :DDP