Pavoucy
Díky za přidání !
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Díky za přidání !
Děkujeme za nabídku, že si můžeme po dohodě u Tebe zahrát, ale obyčejně to bývá tak, že si nás pořadatel (například rock klub) objedná . Na takovou akci potom přijedou fanoušci a ne pouze kamarádi kapely, která si může někde zahrát.
Ahoj, chtěla bych pozvat na poslech téhle kapely http://bandzone.cz/destruktor . Posuďte sami, jestli stojí za pozvání do Rock Pub. nebudu skrývat , že by mi bylo potěšením je v eRPéčku slyšet naživo :).
Děkujeme za přidání, je nám ctí :-)
Díky za přidání ! :)
díky za přidání,na parádní akci u Vás pořád vzpomínáme a už teď se těšíme,že si v Liberci v budoucnu ještě zahrajem,díky a přejeme mnoho povedených akcí. INPAIN
Ahooj, zdravíme Tě a zveme na náš profil www.bandzone.cz/septicpeople jsme nová kapelka, co teď natočila svoji první desku a dali ji k vyposlechnutí pro dobrou náladu a zdarma ke stažení. Budem rádi když Tě to zaujme, kdyby ne, tak se nezlob za vzkaz. Díky Septic people
Čauko, ak si nájdeš chviločku mrkni na, http://bandzone.cz/hirasis vopred vďaka
Ahoj,promiň že ruším.CHIMERA ma nove skladby...možna i Tobě se zalíbi.Srdečně zvu.
http://bandzone.cz/chimeracz
Thrash and drink till death!!!
www.var-metal.cz