Fake City - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Fake City pop-punk / Liberec

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

FAKE CITY IS OVER

Drazí kamarádi, přišel čas, kdy vám všem musíme oznámit, že kapela Fake City ukončuje svou dvouletou činnost.
Musíme vám říct, jak moc jsme vám vděční za podporu, kterou jste nám už od začátku věnovali! Díky tomu jsme prožili spoustu úžasných koncertů, zaplnili kluby, ale abychom se neměli pořád jako v peřince, zažili jsme si s vámi i krušné chvíle v prázdných sálech dokonce i bez očekávané aparatury. Po dvouletém působení a před chystanou účastí na letních festivalech a přicházejícím nahráváním alba přišel však nečekaný zvrat.
Opustil nás kytarista a zpěvák Pavel Svoboda, který nyní hraje v kapelách Attic Vanity a Rosemary. Jsme rádi, že jsme se nerozešli kvůli neshodám v kapele, ale pouze z Pavlova dozajista moudrého osobního rozhodnutí. Po společném přemýšlení jsme se nakonec shodli aktivitu kapely ukončit.
Není ale všemu konec – na smutných koncích přeci vždy začíná něco nového. Nemusíte smutnit – ani my už nebudeme! Věříme, že tento krok byl nutný a pokusíme se z něj vytěžit něco nového a lepšího :)
Určitě zůstaňte online – tohle je jenom začátek!

Moc vám děkujeme už jenom za to, že JSTE a že tam pod tím pódiem jsme mohli vidět zrovna vás, že jste nás v soutěži podporovali sdílením co to šlo, že jste nás na koncertech nevypískali, že jste po nás neházeli rajčata, když někdo z nás při skotačení s kytarou upadl … Jsme nesmírně vděční, že jsme mohli za tu dobu, co jsme hráli, potkat spoustu skvělých lidí, jimiž určitě každý z vás je!

Brzy na viděnou!

Pavel, Tim a Tom


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »