Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Willy von Litvinoff

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Willy von Litvinoff si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Willy von Litvinoff

Milý deníčku,tak si představ,že jsem se byl podívat v Litoměřicích na vinobraní a tam ti bylo hlavní vystoupení pražské umělkyně Báry Polákové.Né že bych něco takového vyhledával,ale ono když si dáš pár burčáků a bloumáš po náměstí,tak ti většinou takový umělec neujde.Tedy to byla síla!!To,že umělkyně neumí zpívat a freneticky celé vystoupení třepá tlapkou před obličejem,bych ještě ustál,dokonce i těch pár šulínů,co se tam pokoušelo brnkat na klávesy a ostatní nástroje,ale že si za tohle ještě nechá zaplatit,to mi rozum nebere! INU PROFESIONAL :-)).
Druhý nechtěný zážitek z Litoměřic - vystoupení Petry Janů na Zahradě Čech.Naprosto debilní karaoke playback a do toho špatně nazvučený zpěv.Fakt je,že Petra Janů už má svá nejlepší léta za sebou,ale takou uměleckou hrůzu bych od ní nečekal.Kde je MOTOREST??? A má tohle vůbec zapotřebí?I když asi složenky............
Zvláštní bylo,že ani jedna amatérská kapela,co se v Litoměřicích vyskytovala,nedosahovala takových hrůz jako tito PROFI umělci!

Bandzone.cz

Děkujeme, že ses připojil k naší hudební rodině na Bandzone.cz. Až se tu trochu rozkoukáš, a najdeš nějaké dobré kapely, můžeš si přidat oblíbené skladby do osobního playlistu a šířit tak svůj hudební vkus dál. Případně koukni na playlist na našem profilu pro inspiraci.
Bandzone.cz, žijeme hudbou!

Zobrazit všechny názory

Oblíbené kapely: 0

Žádné oblíbené kapely

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
378
Profil registrován
13.7.2017