Vivetray
Ahoj, pozývame ťa na náš profil plný skvelej muziky. V našej kapele pôsobí aj Tomáš Racko (ex Freebird - ktorých si fanúškom). Budeme radi za každú spätnú väzbu =) Maj sa dobre!
www.bandzone.cz/vivetray
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, pozývame ťa na náš profil plný skvelej muziky. V našej kapele pôsobí aj Tomáš Racko (ex Freebird - ktorých si fanúškom). Budeme radi za každú spätnú väzbu =) Maj sa dobre!
www.bandzone.cz/vivetray
Ahoj, po dlhej dobe sme dali nové songy do playlistu, keďže sme dokončili nový album. Budeme radi, keď si nájdeš čas na vypočutie našich punkových vypalovačiek. Berieme si na paškál napríklad voličov Kotlebu (Rodáci) či ľudí, ktorí nevybočia zo zabehnutých koľají (Zbytoční ľudia). Kotúče DM http://bandzone.cz/kotuce
Čau ne?
Jsme zpátky a nedáme pokoj..
Přijmi vřelé pozvání na naše pravidelné pondělní video sessions tady na Bandzone a sleduj všechny naše internety :)
Afterspoon-comming soon
ČAUKO !! PO X LETECH S AFTERSPOON LIVE!! 14.5 V 16:30 NA MAJÁLESU V KOLOVRATECH !! SEE YA :)
Ahoj! Zkoušíme oslovit thrashové fanoušky. Vydali jsme svůj debut na http://bandzone.cz/laidtowaste
Když se Ti to nebude líbit, tak prosím o prominutí :)
nazdar! vypočuj si naše najnovšie EP Drama Queen, ktoré sme práve vydali. akýkoľvek ohlas, názor, nadšenie alebo sklamanie je pre nás smerodajné :) rovnako sleduj náš profil, kde sa dozvieš novinky ohľadom koncertov. dííík. http://bandzone.cz/find
Nazdar! Páčili sme sa ti ako SCO? Tak sa príď pozrieť čo sa ešte okrem nášho názvu zmenilo! Po 3 trojročnej pauze sme späť aj s novým nadupaným EP a s pripravovanými koncertmi, radi ťa uvítame na našom profile a tiež na koncertoch.
http://www.bandzone.cz/reinkarnace
REinkarnace
Ahoj,
díky za podporu a přidání do oblíbených!
měj se:-)
Ahoj, jsme mladá pop-punková kapela ze Severní Moravy.
Mrkni na náš profil! Doufáme, že se ti naše hudba bude líbit! :-)
http://bandzone.cz/minutetoescape
https://www.facebook.com/minutetoescape
https://www.youtube.com/user…
Ahoj, koukněte na náš novej klip, ve kterém si zahrál i Kuba Ryba z Rybiček 48.. Díky, mějte se krásně a jestli rušíme, tak soráááč... zdraví kluci z bonebroke.
http://bandzone.cz/bonebroke?at=video…
http://www.facebook.com/bonebroke