sic.engine
Zdravíme a dovolujeme si Tě pozvat ku poslechu nového materiálu, který najdeš na našem profilu. Přejeme /pokud možno/ příjemný poslech ;-) Nemocní Motoři.
P.S.: Hledá se nový kytarista, více info v novinkách.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravíme a dovolujeme si Tě pozvat ku poslechu nového materiálu, který najdeš na našem profilu. Přejeme /pokud možno/ příjemný poslech ;-) Nemocní Motoři.
P.S.: Hledá se nový kytarista, více info v novinkách.
Zdravim, pridavam, zvu na beer :D
Ahoy Rasteku
Přidali jsme nový songy, zveme Tě k poslechu na náš profil.
Měj pěkný den/noc?:-)
Ahoja,
jakozto naseho fandu zde na BZ bychom te radi poprosili o podporu ve dvou soutezich. Jde jen o par kliku a bez tvoji pomoci nemame nejmensi sanci:) A jako odmenu jsme si pro Vas nachystali malou soutez (veskere info u nas na profilu). Ve zkratce: Jde nam o moznost zahrat si na dvou super festacich: Zamosti a Basinfire Fest. Link pro hlasovani na Basinfire fest je zde: http://is.gd/biJBZ Link pro hlasovani na Zamosti je zde: http://is.gd/biJDM A pokud budes mit delsi chvili tak treba popros i sve kamarady. Veskere podrobne info je na nasem FCB profilu (tam muzes lehce rozeslat pozvanky svym kamosum) zde: http://is.gd/biJFW Predem moc diky! Vazime si Tve podpory a verime, ze nas v tom nenechas samotne! Mej s.e!
P.s.: Linky jsou zkracene abysme ti zbytecne nezasirali profil, nemusis se bat zadnych kulisaren:)
Zdarrr! Dík za add a těšíme se na společnou akci ve Vyškově.
Ahoj Rastek!!!
Zveme Tě na TOXIC PARTY vol.-IV. která proběhne 26.2.2010 v klubu AMC v OLOMOUCI
CONCRETE(Aut)
IDIOTS PARADE(Sk)
ETERNAL BLEEDING(Sk)
CRANIOTOMY(SK)
MINDWORK
MINCING FURY
GUTALAX
FALL INTO MISERY
START V 19 HODIN
měj se,ať se daří!!!
Marcus
Ahoj Rastek (Sunset Trail).
Rád bych tě jako našeho fanouška informoval o tom, že nám právě
vyšlo zcela nové CD a to: Bylo nás 5 - Dva Tisíce Devět.
Více informací najdeš v novinkách na webu: http://bandzone.cz/bylonaspet
Mrkni na to.
Zatim, Coudy - Bylo nás 5
Zdar bejku...budu te vyhlizet patyho tam "u vas" v sochdole...dofam, ze dorazis na stvrtko..???
Ahoj Rastek,
sice se zpožděním, ale přesto ti velmi děkujem že se ti naše tvorba libí a že nás timto směrem podporuješ. Doufám že se uvídíme někdy na našem koncertě.
z pozdravem
Shockwave
Zdar. přidávám..