Ramon de la Steve - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ramon de la Steve Muž, 37 let / Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Ramon de la Steve si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Vincent Fun Kock

Po několikaměsíční hudební nečinnosti jsem se zase rozhodl něco tvořit a stal jsem se členem projektu Vincent Fun Kock. Za tímhle zvláštním názvem se skrývá něco, co mě hudebně baví a naplňuje asi nejvíc ze všech kapel, ve kterých jsem dosud působil (což zde uvádím bez jakéhokoli despektu k nim). Jde o projekt mýho dlouholetýho kamaráda Máry, kterej je vynikající multiinstrumentalista a skladatel, a rozhodl se k sobě přibrat další magory a přesně proto jsem tam. Třetí do party je úžasně talentovaná zpěvačka Simča, která má na kontě i nějakej ten postup v Superstar. Co vlastně tvoříme za hudbu se nezdá být jednoduchá otázka, ale vlastně je. Hrajeme totiž úplně všechno. Původní plán byl fůze funky-pop, ale pak jsme tak nějak zjistili, že tvořit to tak aby to bylo nějak nevšední a konkurenceschopný asi nedovedeme, a tak jsme přešli na mnohem zábavnější model, a to hrát úplně cokoliv nás napadne. Všichni totiž posloucháme širokou paletu hudebních stylů, od popíku až po tvrdý rock či metal. A tak lze v tvorbě VFK najít úplně cokoliv mezi těmito dvěma póly, nevyjímaje 80´s disco, hip hop, nebo crossover, a to někdy i v rámci jednoho songu. Základem je svébytný humor, který často chápe jenom úzký okruh zasvěcenců a jistá dávka hudební úchylnosti. Pro mě osobně je na tom nejlepší to, že jde víceméně jenom o prdel a je okolo toho velmi uvolněná atmosféra, což mi po několika zkušenostech s velmi vážnými a občas nepřiměřeně ambiciózními kapelami (opět žádný despekt k tomuto přístupu) momentálně zcela vyhovuje.

V současné době usilovně dokončujeme první album Best before listening, ale první dva singly z něj si již můžete poslechnout na našem BZ profilu http://bandzone.cz/vincentfunkock !!!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Pawnshop


Zdarec! Jako našeho fanouška jsme povinni ti oznámit, že je na našem profilu k poslechu pár pecek z nového EP. Postupně nahráváme na profil další nové věci, tak ať nezmeškáš! Komentuj, lajkuj, sdílej ... a hlavně se bav! Číííz! "PS"

Zobrazit všechny názory