Monna Carrie
Ok, tak já se ozvu:o).Teďka o víkendu jsem chtěla do olmika,no nějako to nevyšlo no:(. Snad už příště jo:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ok, tak já se ozvu:o).Teďka o víkendu jsem chtěla do olmika,no nějako to nevyšlo no:(. Snad už příště jo:)
Eli Eliiii kdy dáme pivieeeen ?:( smutno už.
Nazdar, spominal si, ze keby sme si chceli zahrat v Olomouci, tak sa mame ozvat, tak mame nejake ponuky, ktore by sme mohli nejako spolocne sklbit, ak sa teda este tomu venujes a ta ponuka stale plati, tak sa nam, prosim ozvi, na mail na oficialnej stranke www.corruptedmelody.sk a posleme ti detaily. Diky zatial, nech sa dari. Tarzan CM.
pekne to fotecky...
Ave, Rafael! Do pozornosti nasim fanusikom a kolegom davame nove skladby na nasej bandzonovskej stranke http://bandzone.cz/corruptedmelody . Sme vdacni za vsetky komentare, hodnotenia a akukolvek podporu. Corrupted Melody
Zdravíme,
pokud chceš, poslechni si naše materiály, budeme rádi za každý názor.
S pozdravem BoE
Zdarec, díky za add :-)
Nečum!
Ty seš ale ocas... :)