Dark Gray
Ahoj.Krnovská metalová Dark Gray Ťe zve k poslechu našich nových skladeb.Napiš prosím názor,případně se přidej k našim fanouškům.Díky.Dark Gray.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj.Krnovská metalová Dark Gray Ťe zve k poslechu našich nových skladeb.Napiš prosím názor,případně se přidej k našim fanouškům.Díky.Dark Gray.
Čau Rafaeli,
jakožto našemu fanouškovi, Ti oznamujeme, že jsme vypustili CD Resurrection a je celé k poslechu na našem bandzone profilu.
Under The Surface
Ahoj, zveme Tě na náš tradiční mezinárodní Beltinefest! Koncert se letos koná v pátek 19. dubna v brněnské Melodce a v sobotu 20. dubna v pražské Nové Chmelnici! Kromě domácích folkmetalistů Cruadalach a symphometalových Arch of Hell zahrají od podlahy svůj folkmetal i slovinští Avven a polští Helroth!
http://www.bandzone.cz/archofhell
http://www.facebook.com/cruadalach
http://www.bandzone.cz/avven
http://www.facebook.com/helroth
Brno: http://www.facebook.com/events/50551675…
Praha: http://www.facebook.com/events/14280989…
Vstupenka bude kupónem na 10% slevu v obchodu stolních her Mephit (Pha)/e-shopu Bižuterie Oberna (Brno) a paganshopu Drakkaria. Budeme se těšit!
Více na http://www.cruadalach.com/beltinefest
Zdravíme! O víkendu jsme definitivně dokončili práci na albu "Awaken to Reality"! Tři kompletní songy jsou nyní k poslechu na našem profilu, takže pokud budeš mít čas a chuť, mrkni na nás! Budeme rádi za každý názor!
Za UNBORN - Saša
KontraHell Fest v sobotu 8.12. od 19:30! DYING PASSION, PRVNÍ HOŘE a INSANIA v jeden večer v brněnské Melodce!!! Fcb pozvánka: https://www.facebook.com/events/4313695…
Díkec za přidání :-)
Čus Rafaeli,
jakožto fanouška Under The Surface tě zveme k poslechu našeho čerstvě nahraného singlu Circles z připravovaného alba Resurrection. Přejeme příjemný poslech. Zdarec. Under The Surface
Ave!
Jakožto fanouška tvrdé hudby bych tě rád pozval k obhlédnutí našeho profilu - http://bandzone.cz/dysangelium - Zanecháš-li koment, budeme jen rádi :)
Ať se daří!
Za Dysangelium zdraví Nekro!
Ahoj, nedávno jsme vydali nové EP, recenzované webzinem ItNeverEnds.cz. Jestli máš chuť a čas, podívej se na http://bandzone.cz/fromdaytoday, budem moc rádi! :-) Díky moc, a měj se pěkně,Manďas.
Zdarec, díky za přidání :)