Abbey ov Thelema
Nazdar,
zverejnili sme pieseň z nadchádzajúceho albumu, "De Septem Signis et Septem Salpinibus", je to symfonický khaoblackový masaker, rozhodne si to pozri na našom profile!
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nazdar,
zverejnili sme pieseň z nadchádzajúceho albumu, "De Septem Signis et Septem Salpinibus", je to symfonický khaoblackový masaker, rozhodne si to pozri na našom profile!
zdarec budu rád za poslechnutí mé hudby a názoru http://bandzone.cz/hozis
Zdravím skládám \\dnb\dub\neuro\hiphop\\ zvu tě na můj profil http://bandzone.cz/dzoska \Dzoska\
Ahoj zdraví tě staff z new trackem :) http://www.youtube.com/watch?v=HVxbscEh… -Staff obraz doby. Díky za přidání,vážim si toho :)
Nazdar, ako fanusikovi nasej spriaznenej kapely Ti posielam link na nasu melodic-doom metalovu kapelu SIGHISOARA, mozno sa bude lubit..dik moc za vypocutie:-) http://bandzone.cz/sighisoara
Zdravím fanúšika :) chcel by som ťa pozvať na môj profil k vypočútiu novej skladby s pripravovaného tejpu. Nesie názoc FuckTejP ako aj track a samotný tejp. Celý projekt produkujem ja a je to projekt s Návidom. Tak kludne sa vyjadry k tracku a prajem príjemný počúvanie a prajem zvyšok dńa. Maj sa
Ahoj zvu tě na můj profil http://bandzone.cz/crewpribram když se bude líbit hod fans dík za čas bye :)
Ahoj :) chcel by som ťa pozvať na vypočutie nového tracku na mojom profile. Ide o track s názvom Sériový vrah a je to pre Shakk CZ/SK Rap Contest vol. 3 a budem velmi rád keď si ho vypočuješ a kludne aj ohodnotíš názorom na BZ alebo priamo na youtube :) prajem príjemné počúvanie a mier s tebou :)
zdravim a zvu k poslechu pár kousků
guten tag my vás zváti na potrs a šukec a pokoks do akropole ve středu 10.10. od 20,00.
troška roknrollu nemůže uškoditi
http://www.facebook.com/events/41871051…
pa hnis z yody