Flattus
Čau Radku,
díky moc za přidání, moc si toho vážíme. Snad se někdy potkáme i na koncertě, když už to klaplo tady na BZ, co ty na to? :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau Radku,
díky moc za přidání, moc si toho vážíme. Snad se někdy potkáme i na koncertě, když už to klaplo tady na BZ, co ty na to? :-)
Ahoj Daďo :) . Prosíme tě o pomoc v INKUBATORU !!! Jestli můžeš, pošli prosím SMS ve tvaru INKUB 3 na číslo 900 11 03 ( stojí to 3 koruny ). Budeme moc vděčni, děkujeme !!! :)
Čus, díky za support :)
HElloooo Radek, diky moc za ADD
wow na druhej fotke mas fest brutus opasok
sewasss
ahoj, vítej k nám :)
Jako našeho fandu bychom te radi poprosili o hlas do fináloveho kola hitparady Inkubator. Staci poslat sms ve tvaru INKUB 1 na číslo 900 11 03. Díky moc za podporu! Drejni
Ty voe klobouk dolu - náš nejmladší fanda... na koncertě se přihlaš máš u nás prezent! čau kolda
zdarec... dík moc za podporu... snad někdy na koncíku..
Cuzzz Radek2! Dekujeme ti moc za pridani! Tve Bradavky ;-*
Nazdar! moc dekujeme za podporu;) mej se hezky a nekdy nekde na videnou!!!