Prazka - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Prazka Muž, 31 let / Hradec Králové

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Prazka si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Arschloch

Ahoj Prazko,

rád bych tě pozval na koncert, který organizujeme 27. října 2010 v královéhradeckém klubu La Putika. Vystoupí špičky české metalové scény - SMASHED FACE (death/deathcore), DUOBETIC HOMUNKULUS (progresivní death) a DRACO HYPNALIS (death/black). Jako předskokani se představí MORDOTUA (experimetal).

Protože je další den státní svátek, bude možné jej oslavit rumem za akční cenu
20 Kč. Kdo navíc přijde podpořit strojaře DUOBETIC HOMUNKULUS v montérkách, bude mít po celý večer slivovici za 15 Kč.

Koncert bude končit tak, aby se daly s rezervou stihnout spoje do okolních měst. Více informací
najdeš na našem profilu: http://bandzone.cz/mordotua

Měj se,


Ivan

Mordotua

Ahoj Prazko,

rád bych tě pozval na koncert, který organizujeme 17. srpna 2010 v královéhradeckém klubu La Putika. Jedná se o poslední zastávku českého miniturné kapely coRPus (progresivní metal, Belgie), na kterém dále vystoupí skupiny Madgod (thrash/metalcore), Tear it Down (melodický death metal) a Mordotua (experimetal).

Celou akci ozdobí speciální hosté - divadelní spolek Růžová bestie apokalypsy. Ti budou v průběhu večera předvádět své improvizační scénky, založené na námětech přímo od návštěvníků.

Koncert bude končit tak, aby se daly s rezervou stihnout spoje do okolních měst. Více informací najdeš na našem profilu: http://bandzone.cz/mordotua

Měj se,


Ivan

Zobrazit všechny názory