HC3
Ahoj nevíme přesně, akce začíná v devět, takže dříve jak ve 22:00 hrát nebudem.
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj nevíme přesně, akce začíná v devět, takže dříve jak ve 22:00 hrát nebudem.
Ahoj, 23.3. INSANIA + FREE FALL + SOCIAL PARTY = BARRÁK OSTRAVA !!! Pozvánka: http://www.facebook.com/events/35925517…
Ahoi!
Koukni na náš profil, jsme street-ska-punková kapela z Bruntálu,
pokud se ti budeme líbít, přidej si nás,
každý nový fanda nás žene vpřed!
Nalezneš nás také na FB:
http://www.facebook.com/dalsisance
Díky moc a ahoi!
Mazi/AC
Dobrý den přeji,
jménem kapely Cross The Rubicon, jež se line na vodách progresivního brutálního deathcore, bych si rád touto cestou dovolil pozvat Tě na náš čerstvě založený profil.
Relativně nedávno jsme nahráli vzorky všech 4 songů, které již máme kompletní.
Jedná se stále o nahrávku ze zkušebny, nicméně věříme, že určitě velmi mile potěší :)
Díky a příjemné odpoledne :)
strigoii_mortii & Cross The Rubicon
Ahoj, pozývame ťa na náš profil, kde si môžeš vypočuť pár skladieb z našej tvorby. Dúfam, že sa zapáči. S pozdravom Ravenhill. http://bandzone.cz/ravenhill
Ahoj,pozyvame ta na nas profil,kde mozes najst nas najnovsi videoklip + novy web !!
Vdaka za tvoj cas...!!!CHRISTMAS !!!
Zdravím,
srdečně zvu na premiéru klipáku k songu Papírová a poslechu ostatních songů...
S pozdravem Gregory
Obědové menu pro rok 2012:
Polévka kachní s nudličkama.
1. http://bandzone.cz/grace
2. http://bandzone.cz/scapegoat
3. http://bandzone.cz/stormyflight
4. http://bandzone.cz/ironarmyheavymetal
Dobrou chuť přeje šéfkuchař DAFFY.
Ahoj!
NOVÉ SONGY ZDE!!!
Poslechni a pojď se kochat s námi...
A napiš nám, jak se ti libí.. či nelíbí.. ale to už méně.. :-)
Měj se gutes a na muzice zdááár!
Ahoj, jakožto naší fanynku bychom tě rádi pozvali na náš profil, kde aktuálně představujeme zbrusu nový videoklip a skladbu, z našeho EP „Exi(s)t“, jehož vydání se nezadržitelně blíží! A taktéž jsme tě chtěli upozornit na naše nadcházející koncertní štace…Díky za tvůj čas! Stay neurotic