mannia
Zdravíčko:) budu ráda, když se koukneš na můj profil, ale vzhledem k tomu, že to píše každý, tak doufám, že alespoň nezklamu:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravíčko:) budu ráda, když se koukneš na můj profil, ale vzhledem k tomu, že to píše každý, tak doufám, že alespoň nezklamu:)
Ahoooj, děkujeme moc za podporu:-) Snad brzy naviděnou na koncertě... Cheers Pipes
zdar jako svojho fans ta pozívam na svoj profil.. vypocuj si novinku Odveta
http://bandzone.cz/nikto
cekuj komentuj kritizuj zdravím mc blue
O =) moc ti děkujeme, na zpěvu pracujeme každým dnem, hold mi tam ten pánbíček nehodil celou lopatu talentu, ale poperu se s tím :=) a v Praze jsme pečení vaření, tak se doufám potkáme! =)
měj se krásně
Ahoj slečno,
nechcme být vlezlí, ale chtěli by jsme znát tvůj názor na naší hudbu, co zlepšit a vůbec.
Jestli se ti bude líbit tak si nás přidej a když ne, tak si nás stejně přidej ať uděláš dobrej skutek =))
Děkujeme moc, banda z Prahy u Klanovic =)
Díky za názor :)) pevně doufáme v to, že se zlepšíme! :) Obzvlášť s Tvou fanouškovskou podporou! :)
(to co neni ke stazeni na bandzone, je ke stazeni na facebook.com/zoufalesexy) :))
Díky moc, z toho máme fakt radost:)) Teď právě doděláváme novej singl a chystáme se s ním do studia...takže se snad brzo ozveme, měj se!:))
Ahoj Eli,
diky za pridani do oblibenych, budem radi kdyz te uvidime na koncerte :-)
*CHEER*
díkes !!