pepek the new better person - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

pepek the new better person Žena, 37 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek pepek the new better person si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Nácek neni punk

Upraveno:

poslední dobou trávim čas procházenim fotogalerií z různejch konvičkovskejch, antiislámskejch, antiuprchlickejch, čurákovskejch a jinejch kriplovskejch a zmrdskejch demošek a slezin. ty lidi. ty vole.

- jednu velkou skupinu tvoří normcore mezi 35-50/60 lety. co já vim, na věk odhad nemám. asi starý bolševici, bejvalý milicionáři co s nostalgií vzpomínaj na to když mohli máničkám beztrestně nabančit a za nějakou pořádnou diktaturu by zase byli rádi. jenom oprášit prehistorickou dřevěnou tonfu, vyparkovat volhu v barvách veřejný bezpečnosti z garáže a pořádně to semlít, popiči!

od svatoslavnýho 17. listopadu 2015 tahle skupina bohužel splývá se zemanovym elekorátem. to je škoda. já zemanovy voliče neodsuzuju, jejich důvodům se neposmívám, jejich motivacím rozumim, dokonce některý sdílim. ale ani kvůli tomuhle všemu bych nešel volit člověka, jehož podřízený si objednali vraždu sabiny slonkový. díkybohu sem ale nebyl v tý době v čehúnsku a byl tak tohohle dilema ušetřenej - fuj, to sem se opotil!

*

pak tam sou ženský. na těch je něco obzvlášť odpudivýho. co vlastně v tomhle maskulinim patriarchálnim smradlavym prasečáku, kterýmu smrdí z držky a má zaděláno na rakovinu prostaty a kde se všichni chlapáci snažej řvát tak nahlas, aby přeřvali vlastní strach z toho, jak jim vožralej fotr dycky namlátil, v horšim případě jim dával jíst banán v čokoládě, vlastně pohledávaj? vypadaj podobně bezradně jako punkerky na pogu - nevěděj jak se zapojit, ale když už to udělaj, akorát je to semele. ale punkerky sou v oukeji, těmhle ženám ale žhne nenávist v očích - nenávist zažehávaná a vykovávaná nekonečnejma pátkama v domácnosti zatimco manža chlastá - pátkama se smradem na krku a facebookem na očích. nenávist kovaná povzdechama na mimibazaru nad adámkovym e-e; a taky nezájmem svýho manži, se kterym, aby si spolu mohli aspoň o něčem povídat, začala nadávat u večerních zpráv ve stejnou chvíli co on (tj.: na muslimy); je to nenávist ze života v nějakym zkurvenym maloměstě u nějaký ještě zkurvenější práce. kurva!

btw je velkou novinkou, že nejheroičtější hrdinkou dneška je ta, která si neuměla dávat pozor, někdo se jí vystříkal do kundy, pak byla nastřižená nebo rozříznutá císařákem aby nakonec trávila život u pohádek - ČESKÁ MÁMA!!!

**

a teď vážně, fajn kluci a holky. nejvíc mě na fotkách z konvičkovejch naciparád fascinujou - kromě vlastně nácků samotnejch, tyvole!, ty jejich fyziognomie, hloupý a ve svý hlouposti nebezpečný tváře a výrazy, ty gesta a v křečích stažený obličeje, nabýhající žíly a topor v gaťatech, ta bestialita - jak se někomu mohla výchova takhle kurevsky vymknout? lidi vykloubený ze všeho lidskýho, prostě, nácci - (historka: pamatuju si v tý hospodě onono nácka, jak byl u stolu suverénní, s kámošema-chlapákama plánoval nějakou mocnou volnočasovou aktivitu, než to celý zkurvila ta celkem pěkná holka, co si přisedla, na kterou to nejvíc trapně, stydlivě a zoufale - a neúspěšně - začal zkoušet, která ho vykolejila z jistoty jeho klučičí party, ve který byl svět přehlednej a ve který mu bylo dobře, njn. je tohle klíč k náckově duši? kdo ví.)

- nejvíc mě na fotkách z konvičkovejch naciparád fascinujou alternativci všeho druhu, voilá - dredař:

o dredařích je samozřejmě dlouho známo - nejpozděj od tý doby co se do mě ten dredařkej zmrd navážel v nočnim busu za to že sem měl ožralej natažený nohy na protější sedačku - a ostatně i na tomto blogu na to dlouho upozorňujeme - že sou to ty nejvíc fašistický zmrdi ever. rastafarai, džah, džééa. ani hovno. dredaři sou přestrojený náckové, sou to jen obyčejný horolezci, vpohodě týpci co věci neřešej a maj rádi svojí pohodičku a nenechaj se od nikoho rozhodit, na tož si jí nechat od někoho vzít, třeba od nějakejch zkurvenejch islamáku, kurva! prostě pohoda, rozumíš, zmrdi islamácký a pohoda. jo. a hudysport a víkendovej klídek.

ale hodně antiislámskejch chudáků - protože tyhle lidi sou do jednoho zasraný chudáci - mám pocit, si myslí, že dělaj něco šíleně nebezpečnýho, revolučního, avantgardního, protisystémovýho, prostě androš, adrenalin, nebezpečí. chodit hajlovat brichtovi s konvičkou na demošky je prostě největší punk a metal, maj na to jen ty nejhustší drsňáci s koulema. jo.

a taky se samozřejmě najdou nazitechnaři, ale u těch to až tak překvapivý neni, protože tekkno dost často poslouchaj prostě nevzdělaný hlupáci a skladníci všeho druhu. (aby bylo jasno, tim nepohrdám - pohrdám jejich náckovskejma aktivitama).

a samozřejmě se k tomu naserou nějaký kindermetaláci, který by asi v jiný době byli prostě a jednoduše vesnickym agrem, pankáčema, emochlapcema co se rádi vodí za ruce, nebo čimkoliv jinym. jenže mládež je zmatená, její rodiče taky, fašistická je prej pražská kavárna a když chce teda neska někdo dělat revoluci a bejt true drsňákem, tak jedině z pozic nágla.

tohle tričko až na někom uvidim, tak mu ho strhnu a zapálim. ten čůrák co ho nadesignoval zaslouží pořádnej džihád čelisti a varlat. agresivní dryáčnická typografie, ok, s jinym sdělením by se to zkousnout dalo, ale jako "seš tady menšinou...přizpůsob se?" wtf? ty čůráku, a komu to říkáš? to maj bejt gejové hetero? vegani maso? cikáni bílý? a co je ta tvoje kultura a víra co mám respektovat? léčivý kameny a božský kája? co kdybys šel s celou svojí kulturou i vírou v hovna třeba do prdele? respektovat ani přizpůsobovat dementům se nebudu - oni ať se přizpůsoběj mýmu estétství, vybranýmu vkusu, liberální toleranci, bisexualitě, vegetariánství a pohrdání autoritama. fuck you bitches!

- a ty že seš tady doma? ty zkurvenej vidláku na demonstraci v praze? výš jak si koupit lístek v automatu? táhni ty malopéráku zamindrákovanej zpíčenej náckovskej, kšá

jo a ad ty holky: nazi-goth

vytas svůj Andúril a mithrilový štít a ujmi se obrany svýho čecháčkovskýho hobitína!

***

a závěrem ještě malá morfologie a frenologie náckovský kapely, voilá, ORTEL

zprava doleva:

basák - zamindrákovanej neduživej agrometalák, tipnul bych ho na fandu evanescence, nightwish, iron maiden a behemoth. klasicistní kytara a pěstěná elfí hříva, stojba na značkách, prostě klasickej homodeathmetalák. 80s are over, kriple!

tomáš ortel, vydávání zvuků do mikrofonu - t. č. kandidát na slavíka. to je klasickej neúspěšnej opravář z autoopravny, agrovidláckej debil co pendluje mezi těma svejma 4ma vesnicema a jednim maloměstem, kde maj teda penny market (nový význam spojení "jedeme do města"!). nasranej prazmrd co skončil v prdeli, když chtěl bejt kosmonautem a dotýkat se hvězd. kořeny jeho zamindrákovanýho náckovství zjevně plynou z toho, že je o 2 hlavy menší než lidi kolem něj. vypadá jak posluchač českýho agro-nu-metalu, fanda noida a všech těch nu-agro-sraček se kterejma sme museli s kombuchou za ty léta hrát. už sem skoro zapomněl jak zněly. asi hrozně.

uprostřed je rišo tisa, frekventovaná oběť memů slovenský anarchistický taškařice "naše slovensko", slovenskej nágl.

bubeník - to je podobná kapitola jako basák. co bych o něm asi psal, je to bubeník.

kytarista - ten je nejlepší: přes den šedivá nula v nějakym zkurvenym kanclu, nejspíš jako administrátor autodílů ve filiálce zahr. podniku, po večerech ovšem ten nejmocnější batman náckovství. přes den chudák u kompu, večer potírá cizí rasy a názory. odhaduju, že má škodovku. bradka jak ochotníka šermování ze středověkejch bitev.

no a na závěr ještě historka o nazi-hipsterce. když byl letos gaypride, kterýho sme se pochopitelně zúčastnili - nejlepší byl alegorickej vůz LGBT cigošů, kurva těm ten DJ jel! - šli sme se s mírnym odporem osvěžit do bio oka. usadili sme se vprostřed sálu a civěli po lidech, obmotávala nás narůstající fronta. a koho to v ní nevidíme - nějakou zasranou nazi-hipsterku, co si v takovej hezkej teplej letní den vezme svojí největší a naprosto NEJHUSTŠÍ parádu, úplně se musela otřást vzrušením, když si to doma navlýkala, topísek THOR STEINAR! zmerčil sem ostatní a začli sme směrem k ní celou dobu, co čekala než se dostane na řadu, víst hovory tipu "vidíš tu zkurvenou nacistku?", "si to spletla se železnou spartou ne?", "co tu kurva dělá?", "si dělá prdel? za bílýho dne?" atp. a ostentativně na ní čumit. aby si přišla pořádně menšinově, jako všichni český cigoši, muslimové, teplouši, anarchisti a další, který musej bejt nervózní z nácků, aby okusila vlastní medicínu (spíš medicínu vlastního přítele, sama by na to asi nepřišla - blbý holky). a hlavně aby si připadala tak, jak si má nácek normálně připadat - stydět se za svoje zkurvený názory a schovávat se s nima jako krysy v dírách. jenže to se poslední dobou neděje, na demoškách nás konvičkovci přečíslujou, dovolujou si každym dnem víc.

takže je to memento, vážení - začněte chodit na demošky, jinak sme v piči. náckové si začnou myslet že jim patřej ulice a pak přejdou k činům - už přecházej, napadaj muslimy, holky v šátcích atp. přitom podívejte na ty fotky, jaký to sou zasraný chudáci.

**** uf psaní mi dělá dobře, hotová terapie!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

A


Bez profilu

těším se, až budou takovíhle kripli, co neuměj ani vyjmenovaný slova po b, stříleni do zátylků v těch vašich ulicích. Podepsal bych se, ale nestojíš mi za to ty vylízanej čuráku.

Koukám,


Bez profilu

jak pěkně mírumilovně kážeš proti nenávisti ty blbečku s přemazanym harddiskem. Uvědom si, že na idiotech jako ty stojí zkáza Evropy, než tu vybleješ další hovna...

kryber

Musím se přiznat, že kýč byl pro mě vždy dáblem, který tě ponouká a tahá za ručičky tam, kde ti je dobře, aby tě následně udusil kouřem spálených dobrých nápadů, které vznikali před samotným ústupkům přetvařovaného chtíče.

Zobrazit všechny názory