pepek the new better person - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

pepek the new better person Žena, 34 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek pepek the new better person si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

1 2 3 4 5 6810131620242832353840 41 42 43 44

Nácek neni punk

Upraveno:

poslední dobou trávim čas procházenim fotogalerií z různejch konvičkovskejch, antiislámskejch, antiuprchlickejch, čurákovskejch a jinejch kriplovskejch a zmrdskejch demošek a slezin. ty lidi. ty vole.

- jednu velkou skupinu tvoří normcore mezi 35-50/60 lety. co já vim, na věk odhad nemám. asi starý bolševici, bejvalý milicionáři co s nostalgií vzpomínaj na to když mohli máničkám beztrestně nabančit a za nějakou pořádnou diktaturu by zase byli rádi. jenom oprášit prehistorickou dřevěnou tonfu, vyparkovat volhu v barvách veřejný bezpečnosti z garáže a pořádně to semlít, popiči!

od svatoslavnýho 17. listopadu 2015 tahle skupina bohužel splývá se zemanovym elekorátem. to je škoda. já zemanovy voliče neodsuzuju, jejich důvodům se neposmívám, jejich motivacím rozumim, dokonce některý sdílim. ale ani kvůli tomuhle všemu bych nešel volit člověka, jehož podřízený si objednali vraždu sabiny slonkový. díkybohu sem ale nebyl v tý době v čehúnsku a byl tak tohohle dilema ušetřenej - fuj, to sem se opotil!

*

pak tam sou ženský. na těch je něco obzvlášť odpudivýho. co vlastně v tomhle maskulinim patriarchálnim smradlavym prasečáku, kterýmu smrdí z držky a má zaděláno na rakovinu prostaty a kde se všichni chlapáci snažej řvát tak nahlas, aby přeřvali vlastní strach z toho, jak jim vožralej fotr dycky namlátil, v horšim případě jim dával jíst banán v čokoládě, vlastně pohledávaj? vypadaj podobně bezradně jako punkerky na pogu - nevěděj jak se zapojit, ale když už to udělaj, akorát je to semele. ale punkerky sou v oukeji, těmhle ženám ale žhne nenávist v očích - nenávist zažehávaná a vykovávaná nekonečnejma pátkama v domácnosti zatimco manža chlastá - pátkama se smradem na krku a facebookem na očích. nenávist kovaná povzdechama na mimibazaru nad adámkovym e-e; a taky nezájmem svýho manži, se kterym, aby si spolu mohli aspoň o něčem povídat, začala nadávat u večerních zpráv ve stejnou chvíli co on (tj.: na muslimy); je to nenávist ze života v nějakym zkurvenym maloměstě u nějaký ještě zkurvenější práce. kurva!

btw je velkou novinkou, že nejheroičtější hrdinkou dneška je ta, která si neuměla dávat pozor, někdo se jí vystříkal do kundy, pak byla nastřižená nebo rozříznutá císařákem aby nakonec trávila život u pohádek - ČESKÁ MÁMA!!!

**

a teď vážně, fajn kluci a holky. nejvíc mě na fotkách z konvičkovejch naciparád fascinujou - kromě vlastně nácků samotnejch, tyvole!, ty jejich fyziognomie, hloupý a ve svý hlouposti nebezpečný tváře a výrazy, ty gesta a v křečích stažený obličeje, nabýhající žíly a topor v gaťatech, ta bestialita - jak se někomu mohla výchova takhle kurevsky vymknout? lidi vykloubený ze všeho lidskýho, prostě, nácci - (historka: pamatuju si v tý hospodě onono nácka, jak byl u stolu suverénní, s kámošema-chlapákama plánoval nějakou mocnou volnočasovou aktivitu, než to celý zkurvila ta celkem pěkná holka, co si přisedla, na kterou to nejvíc trapně, stydlivě a zoufale - a neúspěšně - začal zkoušet, která ho vykolejila z jistoty jeho klučičí party, ve který byl svět přehlednej a ve který mu bylo dobře, njn. je tohle klíč k náckově duši? kdo ví.)

- nejvíc mě na fotkách z konvičkovejch naciparád fascinujou alternativci všeho druhu, voilá - dredař:

o dredařích je samozřejmě dlouho známo - nejpozděj od tý doby co se do mě ten dredařkej zmrd navážel v nočnim busu za to že sem měl ožralej natažený nohy na protější sedačku - a ostatně i na tomto blogu na to dlouho upozorňujeme - že sou to ty nejvíc fašistický zmrdi ever. rastafarai, džah, džééa. ani hovno. dredaři sou přestrojený náckové, sou to jen obyčejný horolezci, vpohodě týpci co věci neřešej a maj rádi svojí pohodičku a nenechaj se od nikoho rozhodit, na tož si jí nechat od někoho vzít, třeba od nějakejch zkurvenejch islamáku, kurva! prostě pohoda, rozumíš, zmrdi islamácký a pohoda. jo. a hudysport a víkendovej klídek.

ale hodně antiislámskejch chudáků - protože tyhle lidi sou do jednoho zasraný chudáci - mám pocit, si myslí, že dělaj něco šíleně nebezpečnýho, revolučního, avantgardního, protisystémovýho, prostě androš, adrenalin, nebezpečí. chodit hajlovat brichtovi s konvičkou na demošky je prostě největší punk a metal, maj na to jen ty nejhustší drsňáci s koulema. jo.

a taky se samozřejmě najdou nazitechnaři, ale u těch to až tak překvapivý neni, protože tekkno dost často poslouchaj prostě nevzdělaný hlupáci a skladníci všeho druhu. (aby bylo jasno, tim nepohrdám - pohrdám jejich náckovskejma aktivitama).

a samozřejmě se k tomu naserou nějaký kindermetaláci, který by asi v jiný době byli prostě a jednoduše vesnickym agrem, pankáčema, emochlapcema co se rádi vodí za ruce, nebo čimkoliv jinym. jenže mládež je zmatená, její rodiče taky, fašistická je prej pražská kavárna a když chce teda neska někdo dělat revoluci a bejt true drsňákem, tak jedině z pozic nágla.

tohle tričko až na někom uvidim, tak mu ho strhnu a zapálim. ten čůrák co ho nadesignoval zaslouží pořádnej džihád čelisti a varlat. agresivní dryáčnická typografie, ok, s jinym sdělením by se to zkousnout dalo, ale jako "seš tady menšinou...přizpůsob se?" wtf? ty čůráku, a komu to říkáš? to maj bejt gejové hetero? vegani maso? cikáni bílý? a co je ta tvoje kultura a víra co mám respektovat? léčivý kameny a božský kája? co kdybys šel s celou svojí kulturou i vírou v hovna třeba do prdele? respektovat ani přizpůsobovat dementům se nebudu - oni ať se přizpůsoběj mýmu estétství, vybranýmu vkusu, liberální toleranci, bisexualitě, vegetariánství a pohrdání autoritama. fuck you bitches!

- a ty že seš tady doma? ty zkurvenej vidláku na demonstraci v praze? výš jak si koupit lístek v automatu? táhni ty malopéráku zamindrákovanej zpíčenej náckovskej, kšá

jo a ad ty holky: nazi-goth

vytas svůj Andúril a mithrilový štít a ujmi se obrany svýho čecháčkovskýho hobitína!

***

a závěrem ještě malá morfologie a frenologie náckovský kapely, voilá, ORTEL

zprava doleva:

basák - zamindrákovanej neduživej agrometalák, tipnul bych ho na fandu evanescence, nightwish, iron maiden a behemoth. klasicistní kytara a pěstěná elfí hříva, stojba na značkách, prostě klasickej homodeathmetalák. 80s are over, kriple!

tomáš ortel, vydávání zvuků do mikrofonu - t. č. kandidát na slavíka. to je klasickej neúspěšnej opravář z autoopravny, agrovidláckej debil co pendluje mezi těma svejma 4ma vesnicema a jednim maloměstem, kde maj teda penny market (nový význam spojení "jedeme do města"!). nasranej prazmrd co skončil v prdeli, když chtěl bejt kosmonautem a dotýkat se hvězd. kořeny jeho zamindrákovanýho náckovství zjevně plynou z toho, že je o 2 hlavy menší než lidi kolem něj. vypadá jak posluchač českýho agro-nu-metalu, fanda noida a všech těch nu-agro-sraček se kterejma sme museli s kombuchou za ty léta hrát. už sem skoro zapomněl jak zněly. asi hrozně.

uprostřed je rišo tisa, frekventovaná oběť memů slovenský anarchistický taškařice "naše slovensko", slovenskej nágl.

bubeník - to je podobná kapitola jako basák. co bych o něm asi psal, je to bubeník.

kytarista - ten je nejlepší: přes den šedivá nula v nějakym zkurvenym kanclu, nejspíš jako administrátor autodílů ve filiálce zahr. podniku, po večerech ovšem ten nejmocnější batman náckovství. přes den chudák u kompu, večer potírá cizí rasy a názory. odhaduju, že má škodovku. bradka jak ochotníka šermování ze středověkejch bitev.

no a na závěr ještě historka o nazi-hipsterce. když byl letos gaypride, kterýho sme se pochopitelně zúčastnili - nejlepší byl alegorickej vůz LGBT cigošů, kurva těm ten DJ jel! - šli sme se s mírnym odporem osvěžit do bio oka. usadili sme se vprostřed sálu a civěli po lidech, obmotávala nás narůstající fronta. a koho to v ní nevidíme - nějakou zasranou nazi-hipsterku, co si v takovej hezkej teplej letní den vezme svojí největší a naprosto NEJHUSTŠÍ parádu, úplně se musela otřást vzrušením, když si to doma navlýkala, topísek THOR STEINAR! zmerčil sem ostatní a začli sme směrem k ní celou dobu, co čekala než se dostane na řadu, víst hovory tipu "vidíš tu zkurvenou nacistku?", "si to spletla se železnou spartou ne?", "co tu kurva dělá?", "si dělá prdel? za bílýho dne?" atp. a ostentativně na ní čumit. aby si přišla pořádně menšinově, jako všichni český cigoši, muslimové, teplouši, anarchisti a další, který musej bejt nervózní z nácků, aby okusila vlastní medicínu (spíš medicínu vlastního přítele, sama by na to asi nepřišla - blbý holky). a hlavně aby si připadala tak, jak si má nácek normálně připadat - stydět se za svoje zkurvený názory a schovávat se s nima jako krysy v dírách. jenže to se poslední dobou neděje, na demoškách nás konvičkovci přečíslujou, dovolujou si každym dnem víc.

takže je to memento, vážení - začněte chodit na demošky, jinak sme v piči. náckové si začnou myslet že jim patřej ulice a pak přejdou k činům - už přecházej, napadaj muslimy, holky v šátcích atp. přitom podívejte na ty fotky, jaký to sou zasraný chudáci.

**** uf psaní mi dělá dobře, hotová terapie!

Kam směřovat hněv

Upraveno:

tak dobře,už je zbytečný věčně se vysmávat teenage emíčkám a hiphopovejm trotlům, urážet popový dementy a bena cristovaa za to, že tolik posiluje a libereckého rappera Lipa -  o víkendu poprvé v mnichově hradišti! - za jeho bazpáteřně propagandistickou činnost pro kohokoliv, kdo si to objedná. ne, tady nepřítel neni, tady ho totiž všichni jasně vidíme a posmívat se mu by bylo stejně produktivní jako nadávat na bulvár - akorát mu tim prospíváme.

skutečný nepřítel je jako vždy mnohem sofistikovanější, obratnější a rafinovanější, mnozí mu snadno podlehnou právě proto, že ho včas nerozpoznají, a potom, když už se s nim kamarádí, bůh je ochraňuj!

v prní řadě nechápu tu masovou příchylnost k národnímu ing. arch. popularizátorovi architektury a volnočasovému rapperovi Putinovi 518, kreativcovi Budvaru na plný úvazek. Nechápu, proč si v něm všichni pseudo-avantgardní synáčkové a dcerušky buržoazních pohlavárů z velkoměst hledaj nějakýho guru alternativního vzdoru proti současnosti, když tenhle konformní maloměšťák nic takovýho neposkytuje: je jen průchodem masově rozšířený potřeby rebelství ve středních třídách, hraje konformní ideologickej styl a jeho subverzivnost je skoro taková jako ronalda mcdonalda - akorátže ten je mnohem vostřejší!

Obzvláště komická je rekace tohohle rebela pro bílou mužskou středostavovskou heterosexuální většinu, kdy nám on a přes přidružené diskuze i ostatní zasloužilí rebelové našich krajin demonstrují, jak nic nepochopili. Samozřejmě že to co dělaj je hanebnou reklamou a kýčem, ne snad tim, že by vyvěšovali bannery státního pivovaru, ale tim že nechávaj privatizovat celej androš a veškerou alternativu a nechávaj je prostituovat se ve službách koncernovýho image-makingu. od nynějška bude každá snaha o vlastní cestu zdiskreditovaná už jen faktem, že faktickým majitelem tohohle postoje je budvar.

nebo se dneska někdo snažíte chovat cool a být sami sebou bez toho, aby ste si přišli jako kreténi z reklamy na kokakolu? užíváte si snad někdo domácí pohodičku s partnerem, plnou něžných slůvek, bez vtíravýho pocitu, že ste v reklamě na calgonit nebo jacobs nebo perwoll? je ještě neska nějakej segment našich životů, kterej by nebyl pošpiněnej, vyprázdněnej a zprivatizovanej? asi jo, třesme se, než se je v reklamkách rozhodnou použít!

a to mě přivádí k bodu č. 2:

chvíli mi to trvalo, ale definice je na světě a ještě jí všem těm zmrdům vysvětlim: hipsterství neni nic než poslední metamorfózou kýče. ta univerzální schopnost vzít si formu věcí a vytřást z ní obsah, abysme zůstali jen u cool a art zdání, je odvěká, nešlo mi ale do hlavy, jaktože proniká od módy přes hudbu až po světonázory a vysokoškolský semináře. a přitom odpověď byla nabíledni: je to strategie kýče. a protože kýč umí ze všeho nejlíp předstírat, že neni kýčem, taky mi dlouho trvalo, než sem na to přišel.

starej dobrej poctivej metalák ripička se tak mohl nechat svíst ďáblem a udělat tenhle bezduchej rozhovor s novym zvěstovatelem povrchnosti, jehož pečlivě vypilovaná forma jen podtrhuje prázdnotu, která se pod krunýřem z hadrů a kérek ukrývá. co dodat, jak řekl s mnohem větším patosem a trefností kdosi jiný:

"To je tak naprosto o ničem...

Hipsterství, pózy a povrchní hovna. Myslím že základem těhle lidí je prostě hloupost.

To jak ta věc vypadá a jak se o ní mluví nakonec rozhodne o tom jestli je dobrá. Hudba je na posledním místě.

Forma vítězí nad tím co tepe uvnitř. A uvnitř těhle věcí není vůbec nic, jen je jich hodně a tak hrozně se chtěj líbit a prodat. Ale přitom o sobě tvrdí pravej opak. Jak skvělý marketing, každý miluje rebely!

(...) Celý je to umělý ... A lidi tleskaj..."

asi bylo na čase, abysme si v androši zase připoměli, co nás vždycky tak sralo a co motivovalo všechnu naší tvorbu. je těžký se postavit někomu, kdo chválí moje album nebo mojí hudbu, protože všichni se rádi necháme ukonejšit, odvrátíme pohled stranou a pak už jen křivíme záda a vymejšlíme si argumenty proč je vlastně všechno v pořádku... a stávaj se z nás hnusný normalizovaný kurvy, který k sobě už nedokážou bejt poctivý.

je mi jedno kolik budu mít nepřátel, já hudbu dělal vždycky jen kvůli sobě, peníze sem od ní nikdy ani čekat nemohl a upřímně je mi jedno, kolik lidí na koncert přijde. klidně si to zahrajeme pro prázdnej sál, jenom s naší vizí pravdy a s naší vizí krásy. raděj pro prázdnej sál než pro blbečky, který na koncerty choděj jen proto, aby na nich byli viděný.

Pure madness

tuhle sem v naší oblíbený cukrárně, kde k mý nelibosti hrejou evropu 6 a kde interiér ve stylu zaoceánskýho parníku z belle epoque doplňujou velkoformátovejma fotkama panamskýho průplavu - resp. fotkama jeho technickejch částí a kontejnerovejch tankerů jím proplouvajících, což byl asi nápad pana inženýra manžela paní provozní, náruživého modeláře a autora maket lodí v lahvích, druhdy čtenáře pozitivistický průpravy husákových dětí (smrt třicátníkům!), tj. periodika ABC - no tak v naší oblíbený cukrárně mě překvapilo, že už podruhý ve dvou tejdnech hrajou ve stejnou dobu "co říká liška".

Youtube Video jofNR_WkoCEYoutube Video jofNR_WkoCE

nejdřív mě napadlo, že takhle blbý sou zas jen u nás, ale po kratší konzultaci se studnicí moudrosti jménem wikipédije vyplynulo, že jim vydání desky nabízej velký labely a v americkejch žebříčcích byli dokonce na 6. místě. akorátže na evropě 666 je nasadili až 19. října, zatimco ve světě už sou od půlky září, tže u nás sme nablblý jen se zpožděním - což je ke všemu tragický.

jak to vůbec může nějakej hlupák pustit v komerčnim rádiu a brát jako řadovej singl, tuhle ostentativní parodii a výsměch, kde je už od první strofy jasný, z jakýho žánru a světa si autoři utahujou. jako ta ironie je jemná, ale zas ne nečitelná ("a když potkáš přátelského koně, budete rokovat morseo-o-o-ovkou?" doprovází záběr na telegraf atp.). je to explicitní suma všech nejpříšernějších klišé, otevřená parodie a vlastně to předvádí spoustu neblahostí, nad kterejma tu věčně laju - třeba bezbřehou infantilitu, ba oligofrení nablblost mainstreamu.

ech, vemte si logiku těch vydavatelství, co jim nabízej nahrávku! má to hodně zhlídnutí na youtube, tak jim nabídnem upíchnout se u nás, i když to co dělaj naprosto podrývá celou naší běžnou produkci - jdou jako hmyz za světlem! a vygumovanýmu posluchačovi crazy froga, ripohany a contemporary uvzdychanýho hiphopu ani nedochází, že těma přiblblejma citoslovcema zvířátek tematizujou právě ty bezduchý slátaniny, který denodenně konzumujou, grr!

bratři ylvisakerovi se musej královsky bavit, nahlídli stupidnímu hudebnímu kapitalismu pod krovky a porazili ho jeho vlastníma zbraněma. i když pochyby zůstávaj .. lid byl vysmán, ale beztak neprohlédl, neni to nakonec vítězství kapitalismu?

1 2 3 4 5 6810131620242832353840 41 42 43 44