P.e.g.i.n.k.a - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

P.e.g.i.n.k.a 35 let / Česká Lípa

Playlist je prázdný :(

Fanoušek P.e.g.i.n.k.a si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Narcoleptic

Ahoj Pegi :-),
dovol nám pozvat Tě na náš profil k poslechu nových tracků z chystaného CD.Budem rádi za nějakej comment :-)
Měj se hezky a posíláme pozdravy papa

Farmáři

Ahooj !
Přidali jsme novou písničku.
Jmenuje se "Orbital man" a je to oprášení jedný mojí starý solo písničky.
Ještě tam není bassa, ale snad jí tam brzo doděláme.
Budeme se stěhovat do Liberce a tam nebudeme mít šanci dělat nahrávky přes pc.

VOLT

etika je něco jinýho ne?:-)...Prostě takhlel--nevím.........:-)a hlavně je to až za 3 tejdny........

VOLT

To nemužu slíbit no:-).....třeba jo,nebo ne no.....:-)he.O pití pujde kdekoliv

Pech

Ahoj Peginko!!!Dnes nám vychází nový cédo.Je tam 11 songů a dvě z toho sme umístili sem,tak když budeš mít čas,tak poposlechni a třeba i něco napiš.K cédu jedem od pátku koncerty a rádi tě uvidíme!!!Měj se........

VOLT

Ok,dorazím:-)Záleží na tom jak to bude probíhat v ty rokytnice.Když to bude špatný tak jedeme hned domů a když to bude dobrý (jako minule) muže se stát že tam budeme pít až do rána,což se nám stává často:-)hehe...néé prostě uvidím

Sepsis

Děkujeme za přidání a doufáme, že se objevíš 17.4. v Autonomii.....bude to pekelná akce!!!
Měj se - Hami

LOOCASH

Ahoj! Díky moc za fan kapele Tolerance Error! Jsem rád, že se Ti moje hudba líbí:-) V době, kdy na mě všichni hází bahno to potěší dvakrát tolik:-) Ještě jednou dík. Měj se pěkně a hudebně!