Narcoleptic
Ahoj Pegi :-),
dovol nám pozvat Tě na náš profil k poslechu nových tracků z chystaného CD.Budem rádi za nějakej comment :-)
Měj se hezky a posíláme pozdravy papa
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Pegi :-),
dovol nám pozvat Tě na náš profil k poslechu nových tracků z chystaného CD.Budem rádi za nějakej comment :-)
Měj se hezky a posíláme pozdravy papa
Ahooj !
Přidali jsme novou písničku.
Jmenuje se "Orbital man" a je to oprášení jedný mojí starý solo písničky.
Ještě tam není bassa, ale snad jí tam brzo doděláme.
Budeme se stěhovat do Liberce a tam nebudeme mít šanci dělat nahrávky přes pc.
Ahoj dračice:)...moc děkujeme za přidání do fans a pozdravujeme do České Lípy !
etika je něco jinýho ne?:-)...Prostě takhlel--nevím.........:-)a hlavně je to až za 3 tejdny........
To nemužu slíbit no:-).....třeba jo,nebo ne no.....:-)he.O pití pujde kdekoliv
Ahoj Peginko!!!Dnes nám vychází nový cédo.Je tam 11 songů a dvě z toho sme umístili sem,tak když budeš mít čas,tak poposlechni a třeba i něco napiš.K cédu jedem od pátku koncerty a rádi tě uvidíme!!!Měj se........
Ok,dorazím:-)Záleží na tom jak to bude probíhat v ty rokytnice.Když to bude špatný tak jedeme hned domů a když to bude dobrý (jako minule) muže se stát že tam budeme pít až do rána,což se nám stává často:-)hehe...néé prostě uvidím
Caw kočko, Chtěl bych tě srdečně pozvat na koncert kapel
Vidock - heavy crossover/ Ústí nad Labem
http://bandzone.cz/vidock
Orchidea - heavy metal/ Karviná
http://bandzone.cz/orchidea
Futra - Ústí nad Labem/ punk rock'n'roll
http://bandzone.cz/futra
Který proběhne 21.3.09 v děčínském music klubu BESEDA. Startovat budem v 19h. Vstupný je 80 Kč.
Měj se hezky a těším se na viděnou.
Kubajs :)
Děkujeme za přidání a doufáme, že se objevíš 17.4. v Autonomii.....bude to pekelná akce!!!
Měj se - Hami
Ahoj! Díky moc za fan kapele Tolerance Error! Jsem rád, že se Ti moje hudba líbí:-) V době, kdy na mě všichni hází bahno to potěší dvakrát tolik:-) Ještě jednou dík. Měj se pěkně a hudebně!