VOLT - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

VOLT 13 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek VOLT si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

Festivalová sezóna

Celý léto bylo užasný, vzpomínám na něj jako na celek, jinak to ani nejde. Atmosféra feštáků, počasí z extrému do extrému a spousta afterpártíček, tak takový bylo tohle roční období. Rád bych vystřihnul ty nejsilnější zážitky a pokusil se je z hlavy pomocí prstů přemístit na tenhle papír, tenhle počítačový papír...

1) Jamrock - Vyspi se s klukama z UDG

 Celá tahle akce mi přišla od začátku divná. Jestli sem to pochopil správně, tak pořadatel si vymyslel takovej doplněk, plusovej bod  k našemu koncertu, který sme odehráli třetí den festivalu, tedy v sobotu. Z doslechu vím že probíhala jakási internetová, hlasovací soutěž. Uprostřed stanového městečka měl být postaven velký stan s vlajkou UDG kde sme měli spát my a výherci soutěže měli možnost si stany postavit hned vedle nás. Vím, celý postavený na hlavu, ale my to nevymysleli :-)
 Do areálu sme přijeli za šílenýho vedra asi hodinu před naším setem. Atmosféra výborná, spousta lidí, těch spousta lidí svíralo kelímkáče, retka, klobásy,nebo svoje protějšky a kam se člověk podíval viděl usměv. Pozitivní moment kterej tě prostě nakopne. Na hraní sem se těšil jak blázen, svoji náladu sem ještě podpořil redbullčákem s vodkou, vyměnil struny a šlo se hrát.
 Koncert vážně výbornej, několik tisíc lidí pod podiem, kontakt fungoval, co víc si přát. Celý tohle trvalo asi 50 minut, poté dva přídavky a šup dolů uvolnit prostor Migům z 21. avenue :-)
Po koncertě se rozjela panáková smršť. Slečna co se starala o backstage nám hezky nalejvala rum a já chodil po areálu a poslouchal kapely,ovšem se zastávkama v backstage na dolpnění ( vracel sem se často).Čas ubíhal rychle, pomalu hrála poslední kapela a my už byli přemístěni u baru a společně s ostatními se vesele ládovali snad vším.Tequily, fernety, vodky atd atd. Ptám se ostatních : "Jak je vyřešený to spaní? Jako mě je to fuk, ale jen tak projistotu kdyby přišla krize" . " Směr nám pořadatel řekl a prej to nemůžeme přehlídnout, dáš si ještě tequilu? " Jasně, řekl sem a neřešil nic. V tomhle tempu to ještě pokračovalo dál až barmani prostě zavřeli a nám nezbývalo nic jinýho než se vydat spát.
Cestou všichni padali, bylo to vtipný a hlavně stašně dlouhý :-) Po asi půlhodině sme došli do míst kde to vypadalo na stanové městečko. Po dalších 20 minutách nás někdo navedl k našemu stanu. Okolo žádný slibovaný postavený stany, jen jedna holka brutálně zamazaná od hlavy až k patě od hořčice :-)
 Stan neměl žádnou podlahu a hlavně v něm bylo asi 20cm vody. Nějakej týpek prej chvilku předtím najel autem na hydrant nacházející se přímo nad stanem. Nazval bych to veselou beznadějí :-) Někdo nadával, jiný se smáli, ostatní upíjeli dál z lahve. Nejlíp to měl vyřešený Jugi s Adamem, asi tušuli a tak si vzali vlastní stan.Pavlika s Petrem sem nějak vytratil, chodil sem po areálu a přemejšlel co budu dělat.Nakonec sem se rozhodnul že půjdu spát do dodávky, ostatně tam spal i náš řidič Milan. Při příchodu ke káře sem ještě narazil na Murphyho, našeho zvukaře kterej dost silně posilněn drinkama seděl opřenej o boční dveře. Měli ste vidět jeho oči jak zazářili když mě viděl a tím se dostal i z představy že stráví celou noc v blátě...
 Po probuzení sem zjistil že vedle mě spí Bohouš, nojo asi mu taky nevoněla peřinka z bláta a slámy.
Okolo 10h se všichni pánové "Vyspi se s kukama z UDG" sešli u lavórů, omyli se a vyrazili do Prahy na Mezi Ploty....Néé každá soutěž je úplně dotáhnutá do konce, ale co, nebýt ji, byl bych o zážitek chudší :-)

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

MY4

Ahoj, jsme kapela VOLKMEN a rádi bychom tě pozvali k poslechu našeho prvního cd!!! ... promiň za spam, třeba by se ti naše hudba mohla líbit ;-), když ne, nastavíme ti prdel k nakopnutí :))

Zobrazit všechny názory