Šunďák
Ahoj Pavlo, díky za tvůj objektivní ;-) názor :).
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Pavlo, přijmi mé pozvání na můj hud. folkový profil. Díky, měj se hezky
Ahoj Pavlo, díky za tvůj objektivní ;-) názor :).
Přeji krásný čtverec!
Přijmi toto pozvání a zavítej na naši kapelni stránku!
http://bandzone.cz/ctverec
Zdravím a děkuji za přidání ;-) Fajne-Mjesto sobě ;-) René
Ahoj Pavlo,mám pro tebe 3 písně z nového CD Uklízeč.
http://bandzone.cz/vladimirsunda
Líbí se ti? Jestli ti trochu zlepšily náladu, tak budu rád...
Pokud necháš na profilu zprávu nebo dáš FAN, tak budu úplně nadšenej :).
Díky, přeji příjemný poslech.....
AHOY!!! Rádi bychom tě pozvali na plavbu ve vodách Irish punku! Máš-li rád dobrou muziku prolitou hektolitrama rumu a whiskey, rádi tě uvítáme v naší posádce. Právě jsme na náš profil přidali další song z našeho debutového alba DRUNKEN FOREVER!!! Budeme rádi, když si ho poslechneš, a když se ti zalíbí, můžeme se potkat třeba dvacátého srpna v Holkově se Třema sestrama nebo sedmého září v pražským Rock cafe s The Rumjacks!! Slainte a vítr do plachet!
Ahoj,třeba by se ti mohlo líbit toto http://bandzone.cz/_90406 ,měj se.
Děkujeme, že ses připojil k naší hudební rodině na Bandzone.cz. Až se tu trochu rozkoukáš, a najdeš nějaké dobré kapely, můžeš si přidat oblíbené skladby do osobního playlistu a šířit tak svůj hudební vkus dál. Případně koukni na playlist na našem profilu pro inspiraci.
Bandzone.cz, žijeme hudbou!