Pavelnovaks83
Ahoj Ivoši Machaně,
zdraví tě tajemní ctitelé z gymlu.
Upřímně: na gymplu jsi byl vážně blbec, jseš blbec a asi zůstaneš blbec.
Takovéto texty může napsat jen blbec.
Nemáme další slova snad jen: blbec, blbec a blbec.
Fanoušci Ivoše

