Tom a jeho pecky
Zdravím Patriku nehrál jsi někdy wowko? Jestli jo tak by se ti možná mohl líbit můj PRVNÍ videoklip "mumie" :D https://youtu.be/3JM4AfEMqxk
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím Patriku nehrál jsi někdy wowko? Jestli jo tak by se ti možná mohl líbit můj PRVNÍ videoklip "mumie" :D https://youtu.be/3JM4AfEMqxk
Ahoj zveme tě k poslechu našeho nového singlu VLCI a třeba i dalších našich písní pokud se zalíbí. Slainte a vítr do plachet! http://bandzone.cz/piratesofthepubs 7.4 ve Vagonu!
Díky za podporu!
Díky Patriuku za upřímnou kritiku, moc si vážim toho, že jsi se dokázal vyjádřit i záporně, což je moc důležité, abychom měli nějaké ponaučení!
Vašek z Black Roses
Neděkuj :) Jen jsem koukala, že jste celkem detajlně řešili příchod Melancholity k bráchovi :) Tak jsem to objasnila :)
čauves.. nemáš zač. je to trochu divný, Melancholitu jsem poslouchal ještě dřív než jsem založil svojí kapelu:) Jednou to domu přitáhla mladší ségra, páč se znala s někým od vás. Tak jsem si to ted připoměl:) Děkuju za kladnej názor na můj profil.. tuhle hlášku od Jimiho moc lidí nezná.. Myslím, že jsem to jendou četl v jednom textu k nějaký skadbě .. nevím přesně kde to bylo, ale jak jsem si to přeložil, tak se mi to taky hrozně zalíbilo:) Přeju hodně hudebního štěstí do budoucna!! Martin Černý Kůň .
Není zač.... :-) Já děkuju Vám...
Přeju hodně zdaru u maturity....
Díky že si dal vědět..:)