i love the doors
ahoj kráska :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj kráska :)
cav zusi...pofotila si volaco aj z PH? ak hej tak posli na lajo99@szm.sk...dik...a inak ides mi dve eurá:-D..ale nie, si bola dobrá v tej podprde:-)....lajo
NEBUD OSAMĚLA .. PŘIĎ K NÁM .. NĚCO PRO TEBE MÁME .. MÚZA ATD .. ČEK :O)
Ahoj Osamelá poetko, našli jsme tě přes naši fanynku nija69 a chtěli bychom tě pozvat k poslechu naší desky, kterou jsme celou poskytli na našem profilu + v aktulitách je nové video s tribal tanečnicí.... Za přidání do oblíbených budeme vděčni... přejeme příjemný poslech a díky... Petr
Ahoj skus si vypočuť naše skladby...:-)
Ahoj :) odporúčam si vypočuť grungový School Park :), dobré nápady !!!
Ahoj Zuzka, dik za add, dfm sa vidime na koncertoch a potom sa dohodneme na tych fotkach
Fillo (Spev,Gitara) D PleŠh
Ahojj .. Zuuzka ...:D .. nasla si the paranoid ...:D inak ako sa mas?? pekna foto
caves zuzi...dobre photo:)
jeeej.. dakujeme za pridanie velmi pekne :)
nech sa dari :)...