OLD METAL MOTO FEST - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

OLD METAL MOTO FEST KARVINÁ

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek OLD METAL MOTO FEST si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Oficiální prohlášení:

Jelikož nám denně přibývá nespočet dotazů zda bude další ročník Old Metal moto Fest-u a to jak ze stran kapel (kterých se hlásí opravdu hodně), tak ze strany fanoušků musím v nelibost všech oznámit, že:

                                     NE TENTO ROK OLD METAL MOTO FEST NEBUDE !!!

 

Dáváme si pauzu a to do doby než projde:Pozměňovací návrh zákona o ochraně veřejného zdraví

 

Mám čerstvé zprávy od organizátorů petice:Ne likvidaci pořádání kulturních akcí pod širým nebem!

Cituji: 

Pozměňovací návrh zákona prošel Výborem pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny!

Pozměňovací návrh zákona o ochraně veřejného zdraví, který by kompetenci posuzování hluku u krátkodobých kulturních akcí přesunul z Krajské hygienické stanice na obce, právě prošel Výborem pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny v poměru 16:1 !!!

Teď je řada na Poslanecké sněmovně a panu prezidentovi.


Za pomoc děkujeme hlavně panu poslanci MUDr. Vítu Kaňkovskému.

  Dostalo se nám (od jedné známé) z hygieny echo, že STB u nás ještě nevymřela!!! Chystá se na nás udání ze strany obce Soběšovice (respektive od tří osob žijící v této již víše zmíněné obci).

 Tato obec se nachází naproti přes Žermanickou přehradu obce Lučina, kde jsme pořádali ročník 2013. Už v té době (po akci) jsme měli echo, že bonzáci jsou mezi námi stále. A tak jsme v roce 2014 velice neradi opouštěli perfektní areál a super pronajímatele (Ivoši díky) Autokempu Lučina a stěhovali OMMF do areálu Těrlické přehrady – Rekreačního střediska Sport. Zde se nám, ale vůbec nelíbil přístup majitele, který má (nedivím se tomu) nekončící spory ze sousedním rekreačním střediskem se kterým si neustále dělají naschvály ( a uprostřed toho náš fest). Jistě uznáte, že v takovémto prostředí se nedá pracovat!!!

 Jednomyslně jsme se shodli, (že pokud ne Kultovní areál Autokemp Lučina tak nic .-))) že už nikdy nezměníme místo pro OMMF – Open Air.

 A proto nebudeme riskovat pokutu (od 80 000 – 3 000 000) a raději počkáme až jak vše dopadne.

 Děkuji za pochopení

 Rostislav „Chrosťa“ Kosmák (Generální pořadatel OMMF, předseda občanského sdružení OLD a člen kapely OLD)

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

prosektura

Na vědomost se dává!!!!!
Všichni, kdo chtějí být ve fanklubu kapely PROSEKTURA nechť napíší na email prosektura@atlas.cz Tímto bude dotyčný zaregistrovaný jako fans a bude dostávat nejčerstvější informace o dění okolo souboru a bude mít nárok na slevy propagačních materiálů (trika, bermudy, kšiltovky atd..) a vstupů na koncerty. Tato registrace je nezávazná a lze ji kdykoli ukončit.
S pozdravem PROSEKTURA.

Zobrazit všechny názory