BU - FU
Ahoj NininQo. Rád bych tě pozval na náš profil k poslechu nových skladeb PROMO 2010.
PUSŤ SI DO ŽIL TROCHU UNDERPUB HIP-CORU !
Pokud připojíš i svůj názor, budeme rádi.
Zdraví Bu-Fu
Ahoj NininQo. Rád bych tě pozval na náš profil k poslechu nových skladeb PROMO 2010.
PUSŤ SI DO ŽIL TROCHU UNDERPUB HIP-CORU !
Pokud připojíš i svůj názor, budeme rádi.
Zdraví Bu-Fu
Zdravíme, když budeš mít čas a bude se ti chtít tak koukni na náš profil :-) měj se.
Ahoj Nino,
rád bych tě pozval na profil našeho tria. Uploadnul jsem naše cd, takže pokud se ti bude líbit, budeme rádi. Měj se pěkně,
ahoj Miloš & Electric Blue.