Music - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Music Ražice u Písku

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Music si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

Music představuje: Possibilní Explikace

Ještě nám zbývají 2 hudební projekty na představení. Začneme tedy píseckou kapelou Possibilní Explikace, která se z pouhé studentské záležitosti začíná přeměňovat na regulerní a právoplatnou kapelu. Celé uskupení je jednoznačně charakteristické svými koncerty, při kterých na obecenstvo zajisté zapůsobí jak zpěvák skákající a běhající nejlépe po celém festivalovém areálu, tak i půvabná houslistka vlnící se do poprockových melodií téhle party. Navíc za bubny usedá ještě mladší děvče, které sem tam na koncertě vykoukne a občas i vyběhne před publikum, tudíž v tu chvíli se mužská část obecenstva musí cítit jako v nebi. Muzika Explikace je založená na kytarách, houslích a přímočarých melodiích, které jsou doplňované texty dokreslujícími život dnešních dvacátníků. Possibilní Explikace natočila před rokem svoje první CD, se který hlavně v první části roku 2008 sklidila nemálo úspěchu. Ať už je to 2. Místo v soutěži Rock Nymburk, účast ve finále plzeňské Múzy, nebo dvojnásobné hraní v pražském Paláci akropolis díky projektu Future-Line. Kapela si navíc již prošla velkými festivaly jako Rock for people, Votvírák, nebo Přeštěnice, na kterých vystoupili tihle písmáci již čtyřikrát. Můžeme se tedy na MUSIC 2008 těšit na pořádnou dávku mladé energie a i trochu nezkrotného šílenství zpěváka Kuby.

IMODIUM

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Ticho De Pre Cupé Band

A je to tady! Přicházíme za Tebou s každoroční vánoční nadílkou ve formě energického rock´n´rollu a polozvráceného folku.

Přijmi naše pozvání na křesťansko-hinduisticky nalazený VÁNOČNÍ KONCERT, konající se 25.12. v milevském DK.

Mezi hosty jsme letos přizvali legendární NATURAL, CIVILNÍ OBRANU z Čáslavi, milevské ESCAPE 2 THE JUNGLE, šoubyznysem neposkvrnění PO HŘEB a v neposlední řadě taneční skupinu NRG Píí.

Těšíme se na Tvou líbeznou účast ;))

Lůca

Ahoj, zvu tě srdečně na stránky mojí bandy www.bandzone.cz/bonebroke, kde je pár songů k poslechnutí. Konečně se tam objevila i první ze série písniček taky českých. Když se budem líbit, tak moc oceníme, když si nás přidáš do oblíbených. Kdyby byl zájem, tak tady je náš facebook - www.facebook.com/bonebroke . Děkuju a měj se. Marek

Exots

Ahoj, přidali jsme na náš profil písničky z našeho nového alba "Originální už tady byli", tak se mrkni..Album naživo můžeš slyšet v Praze 29.11. na křestu v Rock Café:)
EXOTS

Zobrazit všechny názory