Lewr
Moc vám a celému učitelskému sboru děkuji :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Moc vám a celému učitelskému sboru děkuji :-)
Tě pic stará vojno, rádi bychom ti nabídli k poslechu ochutnávku v podobě lehce orientálního Salátu, který se bude servírovat na nově připravovanou desku v létě 2008. Song checkuj na našem profilu, zdravíme a přejeme pěknej poslech. Tvoje www.zakazanYovoce.cz
Pozvánka:
-
sobota 12.4.08, 18h
Děčín - Black Shadows (za Hypernovou)
-
ISACAARUM (nihil metal z Budějovic po roce a půl opět na severu!!)
http://bandzone.cz/isacaarum
MARTYRIUM CHRISTI (brutal death/grind - Kdyně/Ostrava)
http://bandzone.cz/martyriumchristi
KILLHIM! (melodic thrash/death - Česká Kamenice)
http://bandzone.cz/killhim
BLOODY DIARRHOEA (fecal porno grind - Děčín)
http://bandzone.cz/bloodydiarrhoea
VICTIMS (deaTHCore - Chomutov)
http://bandzone.cz/victims
BLU-82/B (crust/punk - Děčín)
http://bandzone.cz/blu82b
_
plakát: http://www.hardandheavy.wz.cz/plakaty…
......................
Přeji pěknej novej metalovej rok, plný nabroušených kytar :-) Ať to tak skvěle hraje i příští rok... Hans a D.C.P.
Zdravim..pozde,ale prece :-)
Ahoj, jukni se na pár archivních videoukázek z punkového období kapely Arashithttp://www.youtube.com/arashit1 Snad si spolu zase někdy (brzy) zahrajeme.
Zdarec draku jak je?
dik:) delali sme co sme mohli v tom studiu:) ale celej ten tyden me i kaldu zuzoval chrapot a nemoc ale neni to tak zle jak sem myslel:)
Hehe:) vítej :)