Nikdo Nevi Nic
Ahoj, tak trochu jina kapela, poslechni, http://bandzone.cz/nkdonevnc
N!N!N
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, tak trochu jina kapela, poslechni, http://bandzone.cz/nkdonevnc
N!N!N
Ahoj! Po 4 letech jsem vydal sólové album a rád bych Tě, jakožto jednoho z fanoušků, pozval k jeho poslechu a stažení. Za případný koment děkuju.
Měj se fajn, zdraví Time. :)
Hello!
Neradi spamujeme,ale chceme naší hudbu dostat k co nejvíce lidem...Pokud budeš mít chut,poslechni si naše songy a budeme rádi i za Tvůj názor ;-)Děkujem předem za podporu :-*
Butterfly Kiss
http://bandzone.cz/butterflykiss
Ahoj,
chtěli bychom tě pozvat na náš nový profil. Jsem Matěj Podolec ex vokalista
z MADAFAKA a Daniel Pešek kytarista v kapele Capture or Kill.. Společně
spolu tvoříme Slam / Deathcore projekt. Můžeš náš čeknout na facebooku, kde
máme taky sklady,
https://www.facebook.com…
Ahoj,
jsme kapela ON THE WAY a rádi bychom tě pozvali na náš profil. Budeme rádi za jakýkoliv názor. ;)
http://bandzone.cz/ontheway
ahojky byl bych moc rad kdyby jsi si poslechla novou pisnicku Zhasnute svetlo a napsala koment jak se ti libi dekuju.) www.bandzone.cz/powtin
Čau slečno.. :)
24.prosince vyšlo nové EP Poslední rytíř..
Jakožto "mému" fanouškovi ti posílám krátkou aktualizaci..
Nový zvuk, lepší flow, vychytanější beaty to všechno ke stažení zdarma!
http://pomalu1.edisk.cz/stahni/87952…
Bližší info na www.facebook.com/packetfrombg
S pozdravem
P.
Ahoj Monuli :)
Před nedávnem mi vyšlo druhé CD: Packet - Pod lampou (2011) ..
Jestli máš chvíli poslechni na profilu, komentuj a nebo stahuj z edisku..
Děkuji za pár minut .. =)
Packet
fb : www.facebook.com/packetfrombg
Zdravím svý věrný fan ;)
Přijd na profil zkontrolovat novinky!!
Nový bezva track Bez tebe v playlistu nahoře je tu pro tebe ;)
Zanech koment dík :))
T.J
Čau Monulinko, Packet právě pustil ven svůj první videoklip "Sorry"!!
najdeš ho buď na www.bandzone.cz/packet , www.facebook.com/packetfrombg
nebo na http://www.youtube.com/watch?v=VAHuYB…
dík
P.