Žádné oblíbené kapely
Zdravim všechny lidi, sem obyčejnej kluk z Rakovníka, rapovat sem začal asi před rokem, hodně mě to baví a myslim si že poslední dobou i jde. Právě teď vytvářím svůj první solo Mix Tape který bude obsahovat pravděpodobně 18 tracků a pár hostů od nás z Rakocity ale i z Prahy. Současně sme já a můj kámoš Zero vytvořili společnou crew "Náš Postoj" a zanedlouho vyjde Mix Tape i této formace takže práce je dost. Jestli se chcete dozvědět ještě něco víc tak se určitě ozvěte.....
438-483-417