GeoDethdeath-alternative / Prievidza GeoDeth 2.7.2011 v 1:39 Ahoj, melodický death hráme, i radi by sme Teba pozvali na vypočutie našich skromných skladieb... :)
Tuzexxpunk / Žiar nad Hronom Tuzexx 31.1.2010 v 15:14 nazdar nazdaar..velke dikes za pridanie..fakt si to vazime ;)