Mirka Soukalová - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mirka Soukalová Zlín

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Mirka Soukalová si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

O mně

Upraveno:

Na keyboard a klavír hraji od malička. V roce 2007 jsem nastoupila do ZUŠ Zlín-Jižní Svahy, kde mne mým studiem hry na keyboard provázela má skvělá učitelka Tatiana Rumjanceva.

Nyní pracuji ve stejnojmenné ZUŠ jako učitelka EKN.

Během svého studia jsem absolvovala nespočet koncertů a soutěží. Na svém kontě mám několik 1. míst ze školních, okresních a krajských kol ve hře na keyboard. Za svůj největší úspěch považuji 2. a 3. místo v celostátních kolech ve hře na keyboard, ocenění za nejlepší aranžmá a 3. místo v mezinárodním kole, kde jsem změřila své hudební síly s nejlepšími klávesáky. 

Od roku 2016 působím ve zlínské kapele Kóan, která hraje vlastní tvorbu. Zde jsem se seznámila s nadanou zpěvačkou Jiřinou Lysákovou, se kterou rovněž vystupuji. Od roku 2018 jsem začala vystupovat se zpěvačkou Magdalénou Malaníkovou.

Mezi mé dosavadní hudební počiny patří složení hudby k divadelnímu představení Colin pro Divadelní kavárnu Mandala volného, dále natočení videoklipu s kapelou Kóan a podílení se na albu STÍNY, které vzniklo pod rukama Radima Bačuvčíka, Radomíra Staňka a Jiřiny Lysákové. 

 

│▌│▌▌│▌▌▌│▌▌│▌▌▌│▌▌│▌▌▌│▌▌│▌▌▌­│▌▌│▌▌▌│▌▌│▌▌▌│

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory