Jiřina Lysáková - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jiřina Lysáková pop-rock / Zlín

„koncerty, svatby, oslavy, soukromé akce, festivaly“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

Přání k Vánocům

Přátelé, kamarádi a fanoušci,

velmi bych vám chtěla poděkovat za vaši dosavadní přízeň a podporu. Letošní rok muzikantům, umělcům a mnoho dalším odvětvím rozhodně nepřál, ale i přesto jste nám zůstali věrní.

Velmi vám za to děkuji.

Ráda bych vám nyní popřála klidné prožití svátků, veselé a krásné Vánoce v kruhu svých blízkých, splněná přání a vkročení do nového roku tou správnou nohou.

Všem vám přeji, aby ten následující rok byl stokrát lepší, než ten letošní. Abychom vám s kapelou mohli opět hrát k vaší potěše. Nám to velmi chybí, ale neleníme, máme pro vás na rok 2021 přichystáno mnoho překvapení.

Máte se na co těšit a teď už ŠŤASTNÉ A VESELÉ.

Jiřinka


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Jíša


Bez profilu

Já bych to viděla tak, že je to jen zaçátek a ještě bych nejásala. Proto přeji trpělivost a k tomu píli na dlouhé cestě k dokonalosti. Myslím to dobře.

Lysáková Helena


Bez profilu

Jiřínko ,veliká gratulace.Svou pílí jsi se opravdu dostala hodně daleko.Stálo tě to hodně let ,hodin a dřiny a nyní konečně sklízíš zasloužené ovoce.Jsem na tebe moc pyšná ,mamka

Mirka Soukalová

Jiřinka - neuvěřitelná zpěvačka s krásným hlasem, která svou přítomností rozzáří celé pódium. Nádherný úsměv a nádherná bytost. Každý, kdo byl na jejím koncertě, to může jen potvrdit, a kdo nebyl - na co ještě čekáte? :)
Jsem ráda, že jsem měla tu čest Tě poznat a společně se podílet na různých projektech. Těším se na naše plodné tvoření a koncertování!

Zobrazit všechny názory »